Meral Akşener için ‘hata’dan dönme fırsatı…

Siz bu satırları okurken, İYİ PARTİ Genel Başkanı Meral Akşener önce milletvekilleri ardından ise Genel İdare Kurulu (GİK) üyeleri ile buluşacak.Konu malum…CHP’nin yeni Genel Başkanı Özgür...

Siz bu satırları okurken, İYİ PARTİ Genel Başkanı Meral Akşener önce milletvekilleri ardından ise Genel İdare Kurulu (GİK) üyeleri ile buluşacak.

Konu malum…

CHP’nin yeni Genel Başkanı Özgür Özel’in Akşener’e yaptığı ziyarette gündeme getirdiği rica: “Yerel seçime tek başınıza girme kararını lütfen yeniden değerlendirin. Eğer GİK’ten olumlu bir karar çıkarsa yerel seçimde iş birliği yapalım.”

İYİ PARTİ’nin pazartesi günü yapılacak olan iki ayrı toplantısında CHP’nin bu ricası ele alınacak.

Cuma ve cumartesi günü konuştuğum çok sayıda İYİ PARTİLİ GİK’ten hangi kararın çıkacağı konusunda farklı farklı şeyler söyledi.

Anlaşılan o ki; İYİ PARTİ tam anlamıyla bir kafa karışıklığı yaşıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP’de 1 Nisan hesabını kim yapıyor?   24 Şubat 2024 | 1.763 Okunma CHP’nin adayları neden tartışma yarattı? 19 Şubat 2024 | 900 Okunma Özgür Özel’den o Başkan’a ‘Kılıçdaroğlu’ telefonu… 16 Şubat 2024 | 76 Okunma CHP’li Başkan'a ‘Kılıçdaroğlu’ şoku… 15 Şubat 2024 | 408 Okunma CHP adayları neden açıklanamıyor? 08 Şubat 2024 | 445 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar