Kılıçdaroğlu ‘masa ve adaylık’ sorusuna hangi yanıtı verdi?

Korkusuz Gazetesi Yazarı Barış Yarkadaş'ın bugünkü (14.07.2022)''Kılıçdaroğlu ‘masa ve adaylık’ sorusuna hangi yanıtı verdi?'' başlıklı yazısı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bir yandan 7 Ağustos tarihinde Ankara’da yapılacak olan ‘Altılı Masa’ toplantısına diğer yandan ise çıkacağı yurt gezisine hazırlanıyor. Bayram tatilini Antalya’da ailesiyle birlikte geçiren ve enerji depolayan Kılıçdaroğlu, çalışma takvimini de yeniden düzenledi. CHP lideri yaz ayları boyunca Türkiye’nin değişik illerine gidecek. Kılıçdaroğlu, 24 Temmuz’da Balıkesir, 2 Ağustos’ta Ağrı, 9 Ağustos’ta ise Edirne’de olacak.

MİLLETİN KÜRSÜSÜ

TBMM tatilde olduğu için, salı günleri yapılan grup konuşması formatı, bu kez kent meydanlarına taşınacak. Kılıçdaroğlu halka meclis kürsüsünden değil, ‘Milletin Kürsüsü’nden seslenecek. Ülkenin değişik yerlerinde yapılacak olan açık hava toplantılarına, halkın yanı sıra milletvekilleri de katılacak.

Peki Kılıçdaroğlu bu toplantılarda ne anlatacak?

Gelin bu sorunun cevabını, bayramda sohbet ettiğim CHP’nin önceki dönem bir milletvekilinden öğrenelim…

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Altılı Masa için önemli bir fırsat… 21 Ocak 2023 | 8.383 Okunma Kemal Kılıçdaroğlu’nun "İnönü taktiği" neyi gösterdi; neye yaradı? 18 Ocak 2023 | 2.702 Okunma Ahmet Davutoğlu’nun unutması gereken o kelimeyi açıklıyorum… 13 Ocak 2023 | 313 Okunma Altılı Masa’nın lideri tarihe nasıl geçecek? 12 Ocak 2023 | 5.007 Okunma HDP’nin aday çıkarması Altılı Masa’yı nasıl etkiler? 10 Ocak 2023 | 4.711 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar