‘Bay Kemal’ kime hangi mesajı verdi?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun uzun bir süredir üzerinde çalıştığı “Vizyon Belgesi’’ nihayet görücüye çıktı. İstanbul Lütfi...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun uzun bir süredir üzerinde çalıştığı “Vizyon Belgesi’’ nihayet görücüye çıktı. İstanbul Lütfi Kırdar Sergi Sarayı’nda düzenlenen ve ‘’İkinci Yüzyıla Çağrı’’ başlıklı toplantılar serisinin ilki olan bu sunum, çeşitli ‘teknik’ aksaklıklara rağmen toplumun geniş kesimlerince ilgiyle izlendi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, başta salonu dolduran 1700 kişi olmak üzere, ekran başındaki CHP’lilerin de gönlünü aldı.

ELEŞTİRİLERE YANIT

Zira; Kılıçdaroğlu uzun bir süredir CHP ve CHP’nin simgesi ‘Altı Ok’u öne çıkarmıyor; ‘’partiler üstü bir siyasetçi’’ ya da “partisiz genel başkan” gibi davranıyordu. Bu tavır, CHP içinde dönem dönem eleştirilere yol açıyordu.

Ancak bu kez öyle olmadı.

Salon, baştan sona CHP’yi vurgulayan amblemler ve görsel malzemelerle donatılmıştı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Altılı Masa için önemli bir fırsat… 21 Ocak 2023 | 8.379 Okunma Kemal Kılıçdaroğlu’nun "İnönü taktiği" neyi gösterdi; neye yaradı? 18 Ocak 2023 | 2.702 Okunma Ahmet Davutoğlu’nun unutması gereken o kelimeyi açıklıyorum… 13 Ocak 2023 | 311 Okunma Altılı Masa’nın lideri tarihe nasıl geçecek? 12 Ocak 2023 | 5.005 Okunma HDP’nin aday çıkarması Altılı Masa’yı nasıl etkiler? 10 Ocak 2023 | 4.707 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar