AKP’de hayal kırıklığı yaratan fotoğraflar…

Korkusuz Gazetesi Yazarı Barış Yarkadaş'ın bugünkü (01.08.2022)''AKP’de hayal kırıklığı yaratan fotoğraflar…'' başlıklı yazısı.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin teşkilatlarına “Yaz aylarında da sahada olun’’ talimatı verdi.

Malum; 2023 seçimleri geliyor…

AKP Genel Başkanı Erdoğan, hayatının en zor seçimine gireceğinin farkında… Zira; ekonomik buhran geniş halk yığınlarının hayatını olumsuz etkiliyor. Açlık ve yoksulluk git gide artıyor. Erdoğan’ın masasına giden tüm kamuoyu araştırmaları, AKP’nin ‘’çekirdek seçmenine doğru’’ küçüldüğü ve daha önce AKP’ye oy vermiş önemli bir seçmen kesiminin ise kendisini “kararsız’’ olarak ifade ettiğini gösteriyor.

İSTANBUL TEŞKİLATI SAHADA AMA...

Erdoğan bu tabloyu tersine çevirebilmek ve seçmen kitlesine moral verebilmek için teşkilatların sahada olmasını istiyor. Erdoğan’ın talimatını hayata geçiren ilk teşkilat İstanbul İl Başkanlığı oldu. AKP İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, “Yüz Yüze 100 Gün’’ adlı bir kampanya başlattıklarını belirterek, kentteki tüm ilçelerde belediye başkanları, milletvekilleri ve il yönetim kurulu üyelerinin katılacağı açık hava toplantıları düzenleyeceklerini duyurdu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Altılı Masa için önemli bir fırsat… 21 Ocak 2023 | 8.370 Okunma Kemal Kılıçdaroğlu’nun "İnönü taktiği" neyi gösterdi; neye yaradı? 18 Ocak 2023 | 2.688 Okunma Ahmet Davutoğlu’nun unutması gereken o kelimeyi açıklıyorum… 13 Ocak 2023 | 307 Okunma Altılı Masa’nın lideri tarihe nasıl geçecek? 12 Ocak 2023 | 5.005 Okunma HDP’nin aday çıkarması Altılı Masa’yı nasıl etkiler? 10 Ocak 2023 | 4.702 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar