Ahmet Davutoğlu’nun unutması gereken o kelimeyi açıklıyorum…

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, yakın çevresinde "Hoca" diye anılır.Uzun yıllar AKP’de siyaset yapan, danışmanlıktan başbakanlığa uzanan siyasi kariyeri boyunca her zaman...

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, yakın çevresinde "Hoca" diye anılır.

Uzun yıllar AKP’de siyaset yapan, danışmanlıktan başbakanlığa uzanan siyasi kariyeri boyunca her zaman tartışılan çıkışlarıyla dikkat çeken Davutoğlu, bu kez yeni bir polemikle gündeme oturdu.

Altılı Masa’nın aktörleri “Bunu masada konuşmadık’’ dese de o bildiğini okuyor.  ‘’Seçilecek cumhurbaşkanı, alacağı kararlarda altı genel başkanın imzasına tabi olacak’’ diyerek bombanın fitilini masanın ortasına bırakıyor.  

Davutoğlu bununla da yetinmiyor…

AMAN HOCAM NE YAPTIN!

Habertürk TV’de katıldığı programda, "Eğer cumhurbaşkanı seçilen kişi bizim söylediklerimizi dinlemezse ülke krize gider ve yeniden seçim yapılır" diyerek çıtayı daha da yukarı çekiyor.  

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Altılı Masa için önemli bir fırsat… 21 Ocak 2023 | 8.363 Okunma Kemal Kılıçdaroğlu’nun "İnönü taktiği" neyi gösterdi; neye yaradı? 18 Ocak 2023 | 2.687 Okunma Ahmet Davutoğlu’nun unutması gereken o kelimeyi açıklıyorum… 13 Ocak 2023 | 307 Okunma Altılı Masa’nın lideri tarihe nasıl geçecek? 12 Ocak 2023 | 5.005 Okunma HDP’nin aday çıkarması Altılı Masa’yı nasıl etkiler? 10 Ocak 2023 | 4.702 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar