Soylu’nun Akrabası Jandarma Tutanağında

Soylu’nun Akrabası Jandarma Tutanağında

Gazetelerde, TV kanallarında hep aynı haber: 

“Muğla’da, ortakların tersanedeki bıçaklı kavgası kanlı bitti!” 

Haberde özetle şunlar yazıyordu: 

“Muğla’nın Marmaris ilçesindeki ünlü yat firmasının resmi ortağı Muzaffer Özlü ve avukatı Suna Öztaşdönderen, şirket çalışanları ile yemek sonrası kayıt dışı tekne olup olmadığını kontrol etmek için tersaneye gitti.  

Tersaneye alınmayan Özlü ile diğer ortak arasında tartışma çıktı. Araları açık olan ve birbirleri hakkında defalarca şikâyette bulunan ortaklar arasındaki sözlü tartışma, kısa sürede bıçaklı kavgaya dönüştü. 

Firmada güvenlik görevlisi olarak çalışan Adem Sarban, bir bıçakla Muzaffer Özlü’yü, Cabbar Özlü’yü ve Kenan Zaimoğlu’nu yaraladı.”

“Avrupa’nın en büyük tersanesi” iddiasında olan, Marmaris’teki çok ortaklı DSV Yatçılık firmasında yaşanıyordu bunlar. Firmanın kavgalı ortakları Muzaffer Özlü ile Azeri kökenli Ulviye Alizade Kuçeruk’tu. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kılıçdaroğlu’na ‘Cinayet’ Koruması 19 Ekim 2021 | 465 Okunma Camideki Çantanın Sahibinden İlginç Mesaj 14 Ekim 2021 | 773 Okunma İşte CHP’nin O Broşürü 12 Ekim 2021 | 939 Okunma Soylu’nun Akrabası Jandarma Tutanağında 07 Ekim 2021 | 1.155 Okunma Erdoğan’a Neler Oluyor? 05 Ekim 2021 | 10.929 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar