Zodyak katilinden Mafya'ya... Hepsi burada!!

Adam diyor ki ''ben senin stratejik ortağınım, dostunum...'' Sonra dönüyor Başkan olarak dünyaya saldığı Biden adlı bunamasına çeyrek kalmış adamın ağzından, benim CB'nımı iktidardan indirip...

Adam diyor ki ''ben senin stratejik ortağınım, dostunum...'' Sonra dönüyor Başkan olarak dünyaya saldığı Biden adlı bunamasına çeyrek kalmış adamın ağzından, benim CB'nımı iktidardan indirip yerine muhalefeti oturtacağını söylüyor!

Tayyip Beye oy verirsin vermezsin, ama CB koltuğuna bu milletin oylarıyla gelmiş birine hakaret edene destek olamazsın. Ona ''dostumuz'' diyemezsin. Önce Türk insanına sunacağın bir şeyler olsun, bir tek tasarı yahu bir tek tasarı!! Sonra gel oy iste benden! Ama yok! İşte onun için Biden'dan omuz vermesini istiyorsun!!

ABD ki, Vietnam, Irak, Afganistan'da milyonları toprağa gömmüş, Hiroşima'ya atom bombası atmış.. ABD ki sana dostuz deyip arkandan dolanarak PKK, YPG gibi terör örgütlerine destek verecek... ABD ki, bir Kürt terör devleti kurdurup onu İsrail'le dost ve müttefik ilan ederek, onların üstünden Orta Doğu'da dilediğince at koşturacak... ve sen ona dostum diyeceksin!!

Siz bir ülke düşünün dünyaya seri katilleri sunmuş. Mafya'yla

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Zodyak katilinden Mafya'ya... Hepsi burada!! 09 Ekim 2021 | 601 Okunma Türk çocuklarının yeni kahramanı Batman değil Selçuk Bayraktar!! 04 Ekim 2021 | 677 Okunma Millet İttifakı CB adayını nasıl seçecek abi? 02 Ekim 2021 | 343 Okunma Yahudi devleti nasıl kurulamadı? 27 Eylül 2021 | 2.713 Okunma Kemal Bey o kalpağı size kim giydirdi! 25 Eylül 2021 | 605 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar