Yönetim yok, hoca yok, G.Saray da yok

Bunu adı rezalet... Galatasaray tarihinin en kötü yönetimi ve hocası bu yönetim ve Riekerink’tir... Yönetim Kurulu’na şöyle bir baktığımız zaman, bunlar futbolun “F”sinden anlamıyorlar. Futboldan...

Bunu adı rezalet... Galatasaray tarihinin en kötü yönetimi ve hocası bu yönetim ve Riekerink’tir...

Yönetim Kurulu’na şöyle bir baktığımız zaman, bunlar futbolun “F”sinden anlamıyorlar. Futboldan vazgeçtim, sporun hiçbir dalını bilmiyorlar. Bir tek amaçları var, o da Galatasaray’ın borcunu temizlemek.

Her şeyden önce Galatasaray’ın elindeki en önemli varlıkları Riva ve Florya’yı neredeyse yok pahasına satıyorlar. Bunun hiçbir mantığı yok. Biraz ekonomi okumak, siyasetten anlamak Türkiye’deki gelişmeleri yakından izlemek, yönetimin daha da akılca davranmasına yol açardı.

Ama bunlar sanki başka bir ülkeden tatile gelmişler Türkiye’ye... Ne Türkiye’yi biliyorlar, ne olan bitenden haberleri var, ne de borç yönetiminin anlamını kavrayabilmişler.

Riekerink, garip adam. Üstlendiği görev, onun çapını hayli aşıyor. Ancak üç-otuz paraya alt yapıda çalışmak yerine 700 bin euroya takımın başına geçti. Ne demesini bekliyorsunuz ki adamın? “Valla ben yetersizim, bu işi beceremem” mi diyecekti?

Galatasaray takımı bu maç öncesi 3 gün tatil yaptı. Ve bu takım o tatil rehavetiyle sahaya çıktı. Hangi aklı başında adam takımını böyle bir maça, bu biçimde hazırlar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Pentagon'un yeni yol haritası 16 Kasım 2020 | 959 Okunma Bağnazlık-ırkçılık ve cehalet! 14 Kasım 2020 | 438 Okunma AK Parti'den çooook önce, Adapazarı'nda da deprem olmuştu Kemal beyim! 07 Kasım 2020 | 1.577 Okunma "Kürt sorunu mutlaka bir çözüme kavuşmalı!" 31 Ekim 2020 | 1.439 Okunma Egemenliğin yolu Orta Doğu'dan geçer 24 Ekim 2020 | 417 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar