Yahudi devleti nasıl kurulamadı?

Böylece Yahudiler İmparatorluğun çökmesini beklemeye koyuldular....

Gücün olduğu her yerde insanlar karanlık ilişkiler aramışlardır. Üstelik bu güç , kaynağını korkunç boyutlara ulaşmış paradan alıyorsa ve bu paranın geldiği yer, ünlü Yahudi Rothschild Ailesiyse.

Bu aile öncelikle ingiltere Merkez Bankası, ardından Fransız Merkez Bankası, derken de ABD Merkez Bankasını (Federal Reserve ) ele geçirdi. Vatikan'daki Papalık servetinin yönetimine bu aile vardı.

Derken II. Dünya Savaşı ve Hitler sahneye çıktı. Aile, Hitler'le, Yahudi olduğundan anlaşamayacağını ta işin başında kestirmişti. Hemen kolları sıvayıp ABD'yi savaşa sokarak dünya üzerindeki egemenliğini sağlama alacaktı.

Savaşın ikinci yılı olan 1940'da, Rotschild Ailesinin serveti, Ford, Rockefeller ve Carnegie'nin servetlerinin toplam on katıdır. Yine 1940 yılında ailenin serveti ABD Gayri Safi Milli Hasılasının iki katına ulaşır.

Yaygın bir söylentiye göre bu gün ABD'de hala egemenliğini sürdüren aile, Yeni Dünya Düzeni dedikleri yapıyı kurmak...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İsrail devleti ve Mossad'ı kim, neden kurdu? 23 Ekim 2021 | 367 Okunma Türkiye'de hangi renk darbe yapılacak?! 18 Ekim 2021 | 1.215 Okunma Siyasi cinayetler muhabbeti! 16 Ekim 2021 | 477 Okunma CB'nin posterine atış talimi!! 11 Ekim 2021 | 1.616 Okunma Zodyak katilinden Mafya'ya... Hepsi burada!! 09 Ekim 2021 | 625 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar