"Yahu biz bunca yıldır bunca seçimi niye kaybediyoruz?!"

Her şeyden önce Kemal Bey, eğer tabii seçim kazanmak istiyorsa, nasıl CHP Genel Başkanı olduğunu açıklayacak

Muhalefete sövmek, sürekli fırsat kollayıp olur olmaz konularda nara atmak, kendi yaptığı saçmalıkları es geçip, taş üstüne taş koymamış olduğunu unutup, koyana bağırıp çağırmayı hünerden saymak Yeni CHP'nin profilidir. Seçimden sonra kazananı kutlamak yerine ''hile yaptılar... Oyları çaldılar...'' diye salya sümük ağlamak, alnının akıyla seçimden çıkana kara çalmaya kalkışmak Kılıçdaroğlu ve tayfasının sür-git baş vurduğu bir yöntem! Şöyle sakin sakin oturup, ''yahu biz bunca seçimi niye kaybediyoruz arkadaş?'' diye düşünseler belki bir dahaki seçimi kazanacaklar.

Türkiye'de toplam taraftar sayıları 70 milyonun üstünde olan GS--FB--BJK'nin seçimlerine bir göz atsanıza. Nasıl kardeşlik, dostluk ve sevgi içinde geçiyor. Kaybeden kazananı kutluyor, başarılar diliyor ve her türlü desteği vereceğini söylüyor...veriyor da!

.....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye'de hangi renk darbe yapılacak?! 18 Ekim 2021 | 1.212 Okunma Siyasi cinayetler muhabbeti! 16 Ekim 2021 | 475 Okunma CB'nin posterine atış talimi!! 11 Ekim 2021 | 1.616 Okunma Zodyak katilinden Mafya'ya... Hepsi burada!! 09 Ekim 2021 | 624 Okunma Türk çocuklarının yeni kahramanı Batman değil Selçuk Bayraktar!! 04 Ekim 2021 | 718 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar