Ve Kemal abi Miki Fare'ye ziyarete gider; Taksim'e heykelinin dikilmesini ister!!

Beyaz Saray'dan çıktıklarında Kılıçdaroğlu Kemal Bey heyecandan yerinden duramıyordu. ''Boru mu be! Çocukluğumun bir numaralı kahramanı Miki Fare'yle tanışmaya gidiyoruz!!'' diye mırıldanıyor, el...

Beyaz Saray'dan çıktıklarında Kılıçdaroğlu Kemal Bey heyecandan yerinden duramıyordu. ''Boru mu be! Çocukluğumun bir numaralı kahramanı Miki Fare'yle tanışmaya gidiyoruz!!'' diye mırıldanıyor, el çırpıyordu.

Biden'ın yardımcılarından biri Kemal Beyle Meral Hanım'ı, Başkan Yardımcılığı köşküne bitişik misafirhaneye götürdü.

''Efendim siz hazırlanın; birazdan gelirim, havaalanına oradan da doğru Hollywood'a gideriz!''

Meral Hanım o saat bir baş ağrısıyla mide bulantısı bahanesini öne sürerek affını rica etti. Oralarda rezil olmak istemiyordu. Türkiye'de bilmem ne kadar silahlı kamp var palavrasıyla yeterince rezil olmuştu zaten!

Meral Hanımın gelmemesi, Kılıçdaroğlu Kemal Bey'in işine gelmişti. Miki'yle, Meral Hanımsız resimler çektirip, seçim öncesi bunları medyaya dağıtacaktı. Kim bilir seçmen nasıl da etkilenecekti! ''Kemal'le Miki Başbaşa!'' manşetlerini görüyor gibiydi.

Uçak doğru Disney St

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İsrail devleti ve Mossad'ı kim, neden kurdu? 23 Ekim 2021 | 165 Okunma Türkiye'de hangi renk darbe yapılacak?! 18 Ekim 2021 | 1.215 Okunma Siyasi cinayetler muhabbeti! 16 Ekim 2021 | 476 Okunma CB'nin posterine atış talimi!! 11 Ekim 2021 | 1.616 Okunma Zodyak katilinden Mafya'ya... Hepsi burada!! 09 Ekim 2021 | 625 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar