Ve Kemal abi Miki Fare'ye ziyarete gider; Taksim'e heykelinin dikilmesini ister!!

Beyaz Saray'dan çıktıklarında Kılıçdaroğlu Kemal Bey heyecandan yerinden duramıyordu. ''Boru mu be! Çocukluğumun bir numaralı kahramanı Miki Fare'yle tanışmaya gidiyoruz!!'' diye mırıldanıyor, el...

Beyaz Saray'dan çıktıklarında Kılıçdaroğlu Kemal Bey heyecandan yerinden duramıyordu. ''Boru mu be! Çocukluğumun bir numaralı kahramanı Miki Fare'yle tanışmaya gidiyoruz!!'' diye mırıldanıyor, el çırpıyordu.

Biden'ın yardımcılarından biri Kemal Beyle Meral Hanım'ı, Başkan Yardımcılığı köşküne bitişik misafirhaneye götürdü.

''Efendim siz hazırlanın; birazdan gelirim, havaalanına oradan da doğru Hollywood'a gideriz!''

Meral Hanım o saat bir baş ağrısıyla mide bulantısı bahanesini öne sürerek affını rica etti. Oralarda rezil olmak istemiyordu. Türkiye'de bilmem ne kadar silahlı kamp var palavrasıyla yeterince rezil olmuştu zaten!

Meral Hanımın gelmemesi, Kılıçdaroğlu Kemal Bey'in işine gelmişti. Miki'yle, Meral Hanımsız resimler çektirip, seçim öncesi bunları medyaya dağıtacaktı. Kim bilir seçmen nasıl da etkilenecekti! ''Kemal'le Miki Başbaşa!'' manşetlerini görüyor gibiydi.

Uçak doğru Disney St

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ne gerel var gemileri karadan yürütmeye koca deniz dururken (!) 31 Mayıs 2021 | 838 Okunma Dayımın kanlı gömleğini eve yolladılar 27 Mayıs'ta 29 Mayıs 2021 | 2.363 Okunma "Beni zırva adayı yapacaklar!!!!!" 24 Mayıs 2021 | 2.409 Okunma Ben sizi Manukyan'a benzetsem ne dersiniz hanımefendi?! 22 Mayıs 2021 | 4.852 Okunma "Kovid ancak laboratuvarda üretilebilir?!" 17 Mayıs 2021 | 1.892 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar