Ülkenizle gurur duyun be!

''Tük Devleti düzgün bir şey yapamaz...Her şeyi eline yüzüne bulaştırır!'' demeye öylesine alışmışsınız ki BM'den AB'ye kadar hemen herkes bizim Corona'ya karşı aldığımız önlemleri, sağlık alt yapımızı yere göğe sığdıramazken kimileri dalga geçmeyi, devleti aşağılamayı hünerden sayıyor.

Şu sıralar Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ı övüp CB'nını eleştirmek moda oldu. Sanki Sağlık Bakanını o göreve bir başkası getirdi! Sanki AK Parti'de mv kalmamıştı da Erdoğan zorunlu olarak Fahrettin Beyi Sağlık Bakanı yaptı! CB Fahrettin Koca'yı o göreve getirdi. Ne kadar doğru bir karar olduğunu söyleyeceğiniz yerde, Sayın Koca'yı oraya bir başkasının getirdiğini ima etmeye kalkışıyorsunuz. Çıkarın dilinizin altındaki baklayı; açık açık söyleyin kimin Fahrettin Koca'yı o göreve getirdiğini de biz de bilelim!

Yıllarca Avrupalı ya da Amerikalı olmadığınız ve Türkiye'de doğduğunuz için şikayet ettiniz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Egemenliğin yolu Orta Doğu'dan geçer 24 Ekim 2020 | 398 Okunma Kemal Bey sizin yaptığınız muhalefet antikacıda satılık! 10 Ekim 2020 | 1.451 Okunma "Dünya durdukça biz seninle kardeşiz ciğerparem Amerika!" 05 Ekim 2020 | 320 Okunma "PKK, İngilizlerin kurduğu ABD'nin besleyip büyüttüğü bir örgüttür!" 03 Ekim 2020 | 656 Okunma Büyük Türk 'ünlüleri' yarım Kim Kardeşyan olamadınız gitti! 28 Eylül 2020 | 377 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar