Ülkenizle gurur duyun be!

''Tük Devleti düzgün bir şey yapamaz...Her şeyi eline yüzüne bulaştırır!'' demeye öylesine alışmışsınız ki BM'den AB'ye kadar hemen herkes bizim Corona'ya karşı aldığımız önlemleri, sağlık alt yapımızı yere göğe sığdıramazken kimileri dalga geçmeyi, devleti aşağılamayı hünerden sayıyor.

Şu sıralar Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ı övüp CB'nını eleştirmek moda oldu. Sanki Sağlık Bakanını o göreve bir başkası getirdi! Sanki AK Parti'de mv kalmamıştı da Erdoğan zorunlu olarak Fahrettin Beyi Sağlık Bakanı yaptı! CB Fahrettin Koca'yı o göreve getirdi. Ne kadar doğru bir karar olduğunu söyleyeceğiniz yerde, Sayın Koca'yı oraya bir başkasının getirdiğini ima etmeye kalkışıyorsunuz. Çıkarın dilinizin altındaki baklayı; açık açık söyleyin kimin Fahrettin Koca'yı o göreve getirdiğini de biz de bilelim!

Yıllarca Avrupalı ya da Amerikalı olmadığınız ve Türkiye'de doğduğunuz için şikayet ettiniz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sen bizim babamızsın, sen ne dersen o olur be Mr. Trump! 01 Haziran 2020 | 266 Okunma Biz bu 27 Mayıs lanetini bayram olarak da kutladık!.. 29 Mayıs 2020 | 16 Okunma Kılıçdaroğlu'nu ciddiye alan var mı?! 25 Mayıs 2020 | 4.147 Okunma Kılıçdaroğlu'nu ciddiye alan var mı?! 23 Mayıs 2020 | 1.560 Okunma Deniz kıyısında birlikte oturup bir kahve içelim n'olur! 20 Mayıs 2020 | 186 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar