TÜRKİYE TOPRAKLARINDA GİZLİ SAVAŞ -3 Hedef: Süleyman Tapınağı ve Kabe

Haçlı seferleri hız kesmeden devam ediyor. Yalnız bin yıldır süren, ikinci bin yılda da devam eden haçlı seferlerinin bir tek hedefi var o da Türkiye. Peki neden Türkiye?  İlk bin yılda, Papalığın...

Haçlı seferleri hız kesmeden devam ediyor. Yalnız bin yıldır süren, ikinci bin yılda da devam eden haçlı seferlerinin bir tek hedefi var o da Türkiye. Peki neden Türkiye? 

İlk bin yılda, Papalığın düzenlediği ve her anlamda desteklediği haçlı seferlerinin ulaşmak istediği son nokta Kudüs'tü. Haçlıların bu hedefini engelleyen hep Türkler oldu. 

Bu kez haçlı seferlerinde papalık devre dışı kalmış yerineyse Küresel Güçler devreye girmişti. Onların hedefindeyse, Türkiye'nin Güneydoğusunu da içine alan Kürdistan Devleti'nin temelini atmak ve bu sayede Tevrat'ta yazan Nil'den Fırat'a büyük Yahudi Devleti'ni kurmak, ardındaysa son nokta da gene Kudüs vardı. 

Ancak Kudüs'ün ele geçirilmesi yetmiyor artık. Kudüs'deki Mescidi Aksa yıkılac

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Suriye’de Çerkes Harekatı! 08 Ekim 2019 | 574 Okunma ‘Yerin üstü senin, yerin altında ne varsa İngilizin!’- 2 İRAN BAŞBAKANI MUSADDIK'IN BİLETİ KIBRIS'TA KESİLİR! 02 Ekim 2019 | 374 Okunma ‘Yerin üstü senin, yerin altında ne varsa İngilizin!’-1 01 Ekim 2019 | 520 Okunma Abdülhamid Han’ın İngiliz’e kurduğu müthiş oyun! 28 Eylül 2019 | 1.670 Okunma SEYYİD ABDÜLHAKİM ARVASİ: İslam’ın en büyük düşmanı kimdir?-1 23 Eylül 2019 | 1.154 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar