TÜRKİYE TOPRAKLARINDA GİZLİ SAVAŞ -3 Hedef: Süleyman Tapınağı ve Kabe

Haçlı seferleri hız kesmeden devam ediyor. Yalnız bin yıldır süren, ikinci bin yılda da devam eden haçlı seferlerinin bir tek hedefi var o da Türkiye. Peki neden Türkiye?  İlk bin yılda, Papalığın...

Haçlı seferleri hız kesmeden devam ediyor. Yalnız bin yıldır süren, ikinci bin yılda da devam eden haçlı seferlerinin bir tek hedefi var o da Türkiye. Peki neden Türkiye? 

İlk bin yılda, Papalığın düzenlediği ve her anlamda desteklediği haçlı seferlerinin ulaşmak istediği son nokta Kudüs'tü. Haçlıların bu hedefini engelleyen hep Türkler oldu. 

Bu kez haçlı seferlerinde papalık devre dışı kalmış yerineyse Küresel Güçler devreye girmişti. Onların hedefindeyse, Türkiye'nin Güneydoğusunu da içine alan Kürdistan Devleti'nin temelini atmak ve bu sayede Tevrat'ta yazan Nil'den Fırat'a büyük Yahudi Devleti'ni kurmak, ardındaysa son nokta da gene Kudüs vardı. 

Ancak Kudüs'ün ele geçirilmesi yetmiyor artık. Kudüs'deki Mescidi Aksa yıkılac

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye topraklarında gizli savaş -4 ABD’nin isteği: Türk-Kürt Federal Cumhuriyeti! 16 Mayıs 2019 | 727 Okunma TÜRKİYE TOPRAKLARINDA GİZLİ SAVAŞ -3 Hedef: Süleyman Tapınağı ve Kabe 15 Mayıs 2019 | 745 Okunma TÜRKİYE TOPRAKLARINDA GİZLİ SAVAŞ-2 Karayılan hikayesi! 14 Mayıs 2019 | 889 Okunma Türkiye topraklarında gizli savaş! (1) 13 Mayıs 2019 | 654 Okunma Türkiye'de Türkiye'ye karşı oynanan oyunlar-2 Evren diktatörlüğünde Gülen ve Türk İslam sentezi 08 Mayıs 2019 | 383 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar