Türkiye topraklarında gizli savaş! (1)

Hangi ülke olursa olsun, ayakta kalmasını sağlayan unsurlardan biri de istihbarat örgütleridir. İstihbarat örgütleri güçsüz olan ülkeler, başka ülkelerce yönetilmeye mahkumduır!  Türkiye'de...

Hangi ülke olursa olsun, ayakta kalmasını sağlayan unsurlardan biri de istihbarat örgütleridir. İstihbarat örgütleri güçsüz olan ülkeler, başka ülkelerce yönetilmeye mahkumduır! 

Türkiye'de yıllardan beri yedi ülkenin gizli örgütlerinin kıran kırana boğuştuğu bir "istihbarat savaşı" yaşanıyor! İsrail, İran, Suriye, Almanya, İngiltere, ABD ve Türkiye'nin içinde olduğu bu savaş kıyasıya devam ediyor. Nasıl mı? 

Temmuz ayının 14. gününde yazın bunaltıcı sıcağıyla birlikte Diyarbakır kırsalında, PKK'nın bomba ve uzun namlulu silahlarıyla askere düzenlediği saldırı ardında 13 şehit 7 de yaralı bıraktı!  Bu saldırıdan sonra Kürt sorununun çözümü ve PKK'nın silah bırakması, hele de sona yaklaşıldığı bir dönemde gündemden düştü! 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
BİLDERBERG GİZLİ ÖRGÜTÜ -2 İlluminati ve Tapınak Şövalyeleri 11 Aralık 2019 | 672 Okunma Bilderberg Gizli Örgütü-1 10 Aralık 2019 | 639 Okunma BILDERBERG-KÜRESELLEŞMENİN PAPAZLARI-1 Bütün yollar ‘Illuminati’ye çıkar! 07 Aralık 2019 | 441 Okunma İNGİLİZ'İN TEZGAHLADIĞI ERMENİ SOYKIRIMI YALANI -3 Savaş propaganda bürosu kolları sıvar! 30 Kasım 2019 | 111 Okunma İNGİLİZ'İN TEZGÂHLADIĞI ERMENİ SOYKIRIMI YALANI-2 ‘Biz artık İngiliz değiliz!’ 29 Kasım 2019 | 303 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar