Türkiye topraklarında gizli savaş! (1)

Hangi ülke olursa olsun, ayakta kalmasını sağlayan unsurlardan biri de istihbarat örgütleridir. İstihbarat örgütleri güçsüz olan ülkeler, başka ülkelerce yönetilmeye mahkumduır!  Türkiye'de...

Hangi ülke olursa olsun, ayakta kalmasını sağlayan unsurlardan biri de istihbarat örgütleridir. İstihbarat örgütleri güçsüz olan ülkeler, başka ülkelerce yönetilmeye mahkumduır! 

Türkiye'de yıllardan beri yedi ülkenin gizli örgütlerinin kıran kırana boğuştuğu bir "istihbarat savaşı" yaşanıyor! İsrail, İran, Suriye, Almanya, İngiltere, ABD ve Türkiye'nin içinde olduğu bu savaş kıyasıya devam ediyor. Nasıl mı? 

Temmuz ayının 14. gününde yazın bunaltıcı sıcağıyla birlikte Diyarbakır kırsalında, PKK'nın bomba ve uzun namlulu silahlarıyla askere düzenlediği saldırı ardında 13 şehit 7 de yaralı bıraktı!  Bu saldırıdan sonra Kürt sorununun çözümü ve PKK'nın silah bırakması, hele de sona yaklaşıldığı bir dönemde gündemden düştü! 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Pentagon'un yeni yol haritası 16 Kasım 2020 | 959 Okunma Bağnazlık-ırkçılık ve cehalet! 14 Kasım 2020 | 439 Okunma AK Parti'den çooook önce, Adapazarı'nda da deprem olmuştu Kemal beyim! 07 Kasım 2020 | 1.579 Okunma "Kürt sorunu mutlaka bir çözüme kavuşmalı!" 31 Ekim 2020 | 1.439 Okunma Egemenliğin yolu Orta Doğu'dan geçer 24 Ekim 2020 | 417 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar