Türkiye topraklarında gizli savaş! (1)

Hangi ülke olursa olsun, ayakta kalmasını sağlayan unsurlardan biri de istihbarat örgütleridir. İstihbarat örgütleri güçsüz olan ülkeler, başka ülkelerce yönetilmeye mahkumduır!  Türkiye'de...

Hangi ülke olursa olsun, ayakta kalmasını sağlayan unsurlardan biri de istihbarat örgütleridir. İstihbarat örgütleri güçsüz olan ülkeler, başka ülkelerce yönetilmeye mahkumduır! 

Türkiye'de yıllardan beri yedi ülkenin gizli örgütlerinin kıran kırana boğuştuğu bir "istihbarat savaşı" yaşanıyor! İsrail, İran, Suriye, Almanya, İngiltere, ABD ve Türkiye'nin içinde olduğu bu savaş kıyasıya devam ediyor. Nasıl mı? 

Temmuz ayının 14. gününde yazın bunaltıcı sıcağıyla birlikte Diyarbakır kırsalında, PKK'nın bomba ve uzun namlulu silahlarıyla askere düzenlediği saldırı ardında 13 şehit 7 de yaralı bıraktı!  Bu saldırıdan sonra Kürt sorununun çözümü ve PKK'nın silah bırakması, hele de sona yaklaşıldığı bir dönemde gündemden düştü! 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
PARALEL YAPI-2 İş adamları devşirilir! 21 Mayıs 2019 | 410 Okunma Paralel devletin görevi var olan milli devleti yıkmaktır! 20 Mayıs 2019 | 339 Okunma Türkiye topraklarında gizli savaş -4 ABD’nin isteği: Türk-Kürt Federal Cumhuriyeti! 16 Mayıs 2019 | 731 Okunma TÜRKİYE TOPRAKLARINDA GİZLİ SAVAŞ -3 Hedef: Süleyman Tapınağı ve Kabe 15 Mayıs 2019 | 748 Okunma TÜRKİYE TOPRAKLARINDA GİZLİ SAVAŞ-2 Karayılan hikayesi! 14 Mayıs 2019 | 893 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar