Türkiye topraklarında gizli savaş! (1)

Hangi ülke olursa olsun, ayakta kalmasını sağlayan unsurlardan biri de istihbarat örgütleridir. İstihbarat örgütleri güçsüz olan ülkeler, başka ülkelerce yönetilmeye mahkumduır!  Türkiye'de...

Hangi ülke olursa olsun, ayakta kalmasını sağlayan unsurlardan biri de istihbarat örgütleridir. İstihbarat örgütleri güçsüz olan ülkeler, başka ülkelerce yönetilmeye mahkumduır! 

Türkiye'de yıllardan beri yedi ülkenin gizli örgütlerinin kıran kırana boğuştuğu bir "istihbarat savaşı" yaşanıyor! İsrail, İran, Suriye, Almanya, İngiltere, ABD ve Türkiye'nin içinde olduğu bu savaş kıyasıya devam ediyor. Nasıl mı? 

Temmuz ayının 14. gününde yazın bunaltıcı sıcağıyla birlikte Diyarbakır kırsalında, PKK'nın bomba ve uzun namlulu silahlarıyla askere düzenlediği saldırı ardında 13 şehit 7 de yaralı bıraktı!  Bu saldırıdan sonra Kürt sorununun çözümü ve PKK'nın silah bırakması, hele de sona yaklaşıldığı bir dönemde gündemden düştü! 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
‘PKK İngilizlerin kurduğu bir örgüttür’-1 15 Ekim 2019 | 684 Okunma Suriye’de Çerkes Harekatı! 08 Ekim 2019 | 583 Okunma ‘Yerin üstü senin, yerin altında ne varsa İngilizin!’- 2 İRAN BAŞBAKANI MUSADDIK'IN BİLETİ KIBRIS'TA KESİLİR! 02 Ekim 2019 | 391 Okunma ‘Yerin üstü senin, yerin altında ne varsa İngilizin!’-1 01 Ekim 2019 | 529 Okunma Abdülhamid Han’ın İngiliz’e kurduğu müthiş oyun! 28 Eylül 2019 | 1.677 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar