"Sosyal medyama el sürme!"

Hiçbir özgürlük sınırsız değildir. Senin özgürlüğün benim özgürlüğümün sınırında biter. Yani? Yani, Facebook, Twitter vb gibi kanallar üzerinden kimsenin, kimseye sövme...

Hiçbir özgürlük sınırsız değildir. Senin özgürlüğün benim özgürlüğümün sınırında biter. Yani? Yani, Facebook, Twitter vb gibi kanallar üzerinden kimsenin, kimseye sövme, kimseye kara çalma özgürlüğü yoktur. Böyle bir eylemde bulunana dünyada hiçbir devlet özgürlük tanımaz: Ne ABD, ne Almanya ne de bir başka demokrat ülke.

Eğer kişi salt siyasi görüşlerinden ötürü, sosyal medya üzerinden bir başkasına hakaret ediyorsa, hele de yeni doğum yapmış bir anneye bırakın ağıza alınmayı akla bile getirilmeyecek laflarla saldırıyorsa, onun cezalandırılması şarttır. Özgürlükleri ayak altına alan o sefildir çünkü.

Sosyal medyada sayısız hesap açan FETÖ gibi terör örgütlerinin zehir saçmasına engel olmak şarttır. Siz ABD'de bir sosyal medya kullanıcısının Trump'ın kızına en aşağılık biçimde saldırıp da cezasız kalacağını mı sanıyorsunuz? Ya da Almanya'da Frau Merkel'e hakaret etmeyi denesin biri! Başına gelecekleri düşünmek bile istemiyorum!

Trump'ın ailesine, Merkel'in soyuna

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Egemenliğin yolu Orta Doğu'dan geçer 24 Ekim 2020 | 398 Okunma Kemal Bey sizin yaptığınız muhalefet antikacıda satılık! 10 Ekim 2020 | 1.451 Okunma "Dünya durdukça biz seninle kardeşiz ciğerparem Amerika!" 05 Ekim 2020 | 320 Okunma "PKK, İngilizlerin kurduğu ABD'nin besleyip büyüttüğü bir örgüttür!" 03 Ekim 2020 | 656 Okunma Büyük Türk 'ünlüleri' yarım Kim Kardeşyan olamadınız gitti! 28 Eylül 2020 | 376 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar