Sorun takımda değil yönetimde

Galatasaray’da bu yönetim göreve devam ettiği sürece bir şeylerin değişmesine imkan yok. Dursun Özbek ve arkadaşları, Hamza Hamzaoğlu, Mustafa Denizli ve Jan Olde Riekerink’i gönderdi ama her gelen gideni daha çok...

Galatasaray’da bu yönetim göreve devam ettiği sürece bir şeylerin değişmesine imkan yok. Dursun Özbek ve arkadaşları, Hamza Hamzaoğlu, Mustafa Denizli ve Jan Olde Riekerink’i gönderdi ama her gelen gideni daha çok arattı. Igor Tudor’un da iki haftada yaptıkları ortada. Öncekilerden fazla bir farkı yok.

Tudor’un şimdiye kadar yaptığı en olumlu iş savunmayı toparlamak oldu ama bu kez de forvet dökülüyor. Hele Podolski.. Adam iyi ki de gidiyor. Teknik ekip ona güveniyor, taraftar ondan çok şeyler bekliyor ama o sahada hiçbir hareket göstermiyor. Takımın sırtında bir yük gibi duruyor.

Sneijder ve Bruma bir şeyler yapmaya çalıştı ama Beşiktaş savunması o kadar dikkatliydi ki buna izin vermediler. Onların yardımına gelen arkadaşları da olmayınca çabalamaları saman alevi gibi kaldı. Selçuk kafasında bu sezonu da ve sanırım Galatasaray’ı da futbolu da bitirmiş. Sahada olduğu süre içinde tek olumlu hareketi yoktu.

Bu arada hakem Bülent Yıldırım için de bir paragraf açmak gerek. Yasin, Atınç’ın müdahalesiyle ceza alanında düşüyor. Hakem önce penaltı vermek için hareket ediyor. Sonra ne düşündü ise, sanırım birilerini kızdırmamak için vazgeçiyor. Muhittin Boşat gibi hakemliğinde penaltı konusunda cimri olan biri bile bu pozisyon için “Kesin penaltı” diyorsa gerisini varın siz düşünün.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Pentagon'un yeni yol haritası 16 Kasım 2020 | 959 Okunma Bağnazlık-ırkçılık ve cehalet! 14 Kasım 2020 | 439 Okunma AK Parti'den çooook önce, Adapazarı'nda da deprem olmuştu Kemal beyim! 07 Kasım 2020 | 1.579 Okunma "Kürt sorunu mutlaka bir çözüme kavuşmalı!" 31 Ekim 2020 | 1.439 Okunma Egemenliğin yolu Orta Doğu'dan geçer 24 Ekim 2020 | 417 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar