Siz sevinmeyin : Biz sizin için de seviniyoruz !!

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ağzından doğal gaz bulunduğunu öğrendi. Tuna 1 kuyusunda bulunan 320 milyar metre küp doğal gaz, daha ilk adım. Bunun arkası da var. Karadeniz'de de Akdeniz'de...

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ağzından doğal gaz bulunduğunu öğrendi. Tuna 1 kuyusunda bulunan 320 milyar metre küp doğal gaz, daha ilk adım. Bunun arkası da var. Karadeniz'de de Akdeniz'de de!

Geçmişe bakarsanız Ağustos Türk milleti için zafer ayıdır. Osmanlı döneminde bir çok zafere imza attık, Cumhuriyet'in kurulmasındaki en önemli basamak 30 Ağustos'da elde edilen Başkomutanlık Meydan Muharebesidir. Ağustos'un bizim için önemini bir kez daha gördük ve Türkiye doğal gaz buldu.

Bulunan gazın bin metre altında iki doğal gaz alanı daha vardır, denmekte. Bunlara ulaşıldığında rezerv 920 milyar metre küp olacak tahmini yapılıyor şimdi.

Bunun anlamı nedir?

Türkiye'nin cari açığı kapanacak ve çok büyük bir meblağ Türkiye'nin hizmetine sunulacak. Eğitime, sağlığa, imara, tarıma ve benzeri yeni, dev adımlar atılacak.

Şimdi buna nasıl sevinilmez?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Egemenliğin yolu Orta Doğu'dan geçer 24 Ekim 2020 | 377 Okunma Kemal Bey sizin yaptığınız muhalefet antikacıda satılık! 10 Ekim 2020 | 1.450 Okunma "Dünya durdukça biz seninle kardeşiz ciğerparem Amerika!" 05 Ekim 2020 | 320 Okunma "PKK, İngilizlerin kurduğu ABD'nin besleyip büyüttüğü bir örgüttür!" 03 Ekim 2020 | 653 Okunma Büyük Türk 'ünlüleri' yarım Kim Kardeşyan olamadınız gitti! 28 Eylül 2020 | 376 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar