Sarı çizmeli Mehmet Ağa'ya verirsin hesabı!!!

Barack Obama siyahiydi. Yani? Yani mazlumların zalimlerden neler çektiğini bilmesi gerekirdi değil mi? Neredeeeeeeee!!

Başkanlığı süresinde tam yedi Müslüman ülkeyi bombaladı, milyona yakın insanı öldürdü! Başkanlık seçimleri sırasında kendisine ''Müslüman'' diyenlere ''bu kadar Müslüman öldürdüğüme göre, ben Müslüman değilim!'' mi demek istiyordu acaba?

Bilemem ama Müslüman katletme yarışında başı çeken İngiliz'e bile rahmet okuttu. Donald Trump'sa müteahhit, kumarhane, gazino, otel sahibi...etik değerleri pek fazla takmayan bir adam. Hesaplarını insani değerler değil kar zarar üzerine yapıyor. Onun için 100-200 bin kişi bu Korona'dan ölebilir, kalan sağlar bizimdir hesabına yapabiliyor kolayca. Müslüman, Hıristiyan, Budist, Hindu değil parmak hesabına yatıyor sadece.

Ancak gün geliyor keser dönüyor sap dönüyor ve ABD cayır cayır yanıyor!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Egemenliğin yolu Orta Doğu'dan geçer 24 Ekim 2020 | 377 Okunma Kemal Bey sizin yaptığınız muhalefet antikacıda satılık! 10 Ekim 2020 | 1.450 Okunma "Dünya durdukça biz seninle kardeşiz ciğerparem Amerika!" 05 Ekim 2020 | 320 Okunma "PKK, İngilizlerin kurduğu ABD'nin besleyip büyüttüğü bir örgüttür!" 03 Ekim 2020 | 653 Okunma Büyük Türk 'ünlüleri' yarım Kim Kardeşyan olamadınız gitti! 28 Eylül 2020 | 376 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar