PKK ve Evanjelist dostlar!!

PKK 1990'lıyıllarda ciddi kayıplar vermeye başlayınca, zorunlu olarak taktik değiştirir.  Güvenli bölge içine alınan ve ABD denetiminde olan 36. paralelin kuzeyi, PKK için paha biçilmez bir fırsat oluşturur.PKK...

PKK 1990'lıyıllarda ciddi kayıplar vermeye başlayınca, zorunlu olarak taktik değiştirir.  Güvenli bölge içine alınan ve ABD denetiminde olan 36. paralelin kuzeyi, PKK için paha biçilmez bir fırsat oluşturur.PKK böylece barınacağı, gücünütoparlayacağıhatta eğitim yapabileceği bir alan elde eder.

Ancak bu imkanlardan yararlanmak için ABD'nin gözüne girecek bir şeyler yapmasıgerekir. Amerikan yandaşıgörüntüsüne bürünebilmek için önce komünizm adına terör gerçekleştirdiğini unutturmasışarttır.

Ne kadar garip (!) bir raslantıdır ki, ABD'de kimileri tıpkıkendileri gibi Türkiye üzerinde bir Büyük Kürdistan hayali peşinde koşmaktadır!  Salt ABD'nin kanadıaltına sığınabilmek için, PKK yeniden yapılanmaya gitmiş, söylem değiştirmiş, gönderine yeni bir bayrak çekmiş, Rus-Çin  yanlısıyken ABD yandaşıolmuş. Bu durum PKK gerçeğini çok iyi bilen ABD derin devletinin de işine gelmiş, bölgede Kürt devletinin kurulmasıiçin PKK'nın kullanılmasında sakınca görmemiştir.  Bundan böyle PKK ve yandaşlarıİslamıinkar edecek Evanjelist Hıristiyanlarla Musevilerin yanında yer alacaktır. Armageddon  İbranice de  "Megido Dağı"anlamıkna gelmektedir vr Evenjelistlere göre iyilerle (Hıristiyanlar/kimi Museviler) kötüler (Müslümanlar) arasında, kıyamet öncesi son büyük savaştır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Pentagon'un yeni yol haritası 16 Kasım 2020 | 963 Okunma Bağnazlık-ırkçılık ve cehalet! 14 Kasım 2020 | 441 Okunma AK Parti'den çooook önce, Adapazarı'nda da deprem olmuştu Kemal beyim! 07 Kasım 2020 | 1.581 Okunma "Kürt sorunu mutlaka bir çözüme kavuşmalı!" 31 Ekim 2020 | 1.442 Okunma Egemenliğin yolu Orta Doğu'dan geçer 24 Ekim 2020 | 420 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar