Paralel devletin görevi var olan milli devleti yıkmaktır!

Egemen Devlet, son elli yılda, hele de Komünizm yıkılmaya başladıktan sonra Paralel Devleti açıkça desteklemeye başlar. Burada Egemen Devletin yani ABD'nin tek amacı vardır. Var olan devlete karşı bir başka ve salt...

Egemen Devlet, son elli yılda, hele de Komünizm yıkılmaya başladıktan sonra Paralel Devleti açıkça desteklemeye başlar. Burada Egemen Devletin yani ABD'nin tek amacı vardır. Var olan devlete karşı bir başka ve salt kendi yönetiminde bir devlet kurmak ya da bu paralel yapı aracılığıyla ülkeyi toptan ele geçirmek, iç ve dış politikalarına yön vermek, yani Devletin dizginlerini ele almaktır! 

Peki nasıl gerçekleşiyor bu? Amerikalıların "toplumsal algı üretmek ve yönlendirmek" olarak adlandırdığı beyne yeni algılama düzeneği yerleştirme, örgütleme, kimlik oluşturma ve eyleme geçirme süreci 22 adımda gerçekleştiriliyor: 

(1) Kamuoyu oluşturucular devşirilir. Yani aydınlar, yazarlar, bilim adamları bütün masrafları karşılanarak yurt içinde ve dışında çeşitli toplantılara götürülür.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Egemenliğin yolu Orta Doğu'dan geçer 24 Ekim 2020 | 398 Okunma Kemal Bey sizin yaptığınız muhalefet antikacıda satılık! 10 Ekim 2020 | 1.451 Okunma "Dünya durdukça biz seninle kardeşiz ciğerparem Amerika!" 05 Ekim 2020 | 320 Okunma "PKK, İngilizlerin kurduğu ABD'nin besleyip büyüttüğü bir örgüttür!" 03 Ekim 2020 | 656 Okunma Büyük Türk 'ünlüleri' yarım Kim Kardeşyan olamadınız gitti! 28 Eylül 2020 | 376 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar