Paralel devletin görevi var olan milli devleti yıkmaktır!

Egemen Devlet, son elli yılda, hele de Komünizm yıkılmaya başladıktan sonra Paralel Devleti açıkça desteklemeye başlar. Burada Egemen Devletin yani ABD'nin tek amacı vardır. Var olan devlete karşı bir başka ve salt...

Egemen Devlet, son elli yılda, hele de Komünizm yıkılmaya başladıktan sonra Paralel Devleti açıkça desteklemeye başlar. Burada Egemen Devletin yani ABD'nin tek amacı vardır. Var olan devlete karşı bir başka ve salt kendi yönetiminde bir devlet kurmak ya da bu paralel yapı aracılığıyla ülkeyi toptan ele geçirmek, iç ve dış politikalarına yön vermek, yani Devletin dizginlerini ele almaktır! 

Peki nasıl gerçekleşiyor bu? Amerikalıların "toplumsal algı üretmek ve yönlendirmek" olarak adlandırdığı beyne yeni algılama düzeneği yerleştirme, örgütleme, kimlik oluşturma ve eyleme geçirme süreci 22 adımda gerçekleştiriliyor: 

(1) Kamuoyu oluşturucular devşirilir. Yani aydınlar, yazarlar, bilim adamları bütün masrafları karşılanarak yurt içinde ve dışında çeşitli toplantılara götürülür.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İNGİLİZ'İN TEZGAHLADIĞI ERMENİ SOYKIRIMI YALANI -3 Savaş propaganda bürosu kolları sıvar! 30 Kasım 2019 | 106 Okunma İNGİLİZ'İN TEZGÂHLADIĞI ERMENİ SOYKIRIMI YALANI-2 ‘Biz artık İngiliz değiliz!’ 29 Kasım 2019 | 298 Okunma İngilizler Ermeni soykırımı yalanını nasıl tezgahladı?-1 27 Kasım 2019 | 264 Okunma ‘Yetti artık, asker gelsin de kurtarsın!’ 22 Kasım 2019 | 11 Okunma Amerika’nın İstanbul’u işgal planı! 19 Kasım 2019 | 796 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar