Paralel devletin görevi var olan milli devleti yıkmaktır!

Egemen Devlet, son elli yılda, hele de Komünizm yıkılmaya başladıktan sonra Paralel Devleti açıkça desteklemeye başlar. Burada Egemen Devletin yani ABD'nin tek amacı vardır. Var olan devlete karşı bir başka ve salt...

Egemen Devlet, son elli yılda, hele de Komünizm yıkılmaya başladıktan sonra Paralel Devleti açıkça desteklemeye başlar. Burada Egemen Devletin yani ABD'nin tek amacı vardır. Var olan devlete karşı bir başka ve salt kendi yönetiminde bir devlet kurmak ya da bu paralel yapı aracılığıyla ülkeyi toptan ele geçirmek, iç ve dış politikalarına yön vermek, yani Devletin dizginlerini ele almaktır! 

Peki nasıl gerçekleşiyor bu? Amerikalıların "toplumsal algı üretmek ve yönlendirmek" olarak adlandırdığı beyne yeni algılama düzeneği yerleştirme, örgütleme, kimlik oluşturma ve eyleme geçirme süreci 22 adımda gerçekleştiriliyor: 

(1) Kamuoyu oluşturucular devşirilir. Yani aydınlar, yazarlar, bilim adamları bütün masrafları karşılanarak yurt içinde ve dışında çeşitli toplantılara götürülür.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
KÖTÜLÜĞÜN MERKEZİ İNGİLİZ DERİN DEVLETİ-3 Dünyada İngiliz’in işgal etmediği sadece 22 devlet var! 19 Haziran 2019 | 482 Okunma KÖTÜLÜĞÜN MERKEZİ İNGİLİZ DERİN DEVLETİ-2 Ahtapotun kolları 18 Haziran 2019 | 601 Okunma Dünyadaki kötülüğün merkezi - İngiliz derin devleti (1) 17 Haziran 2019 | 821 Okunma Ve örgüt kurulur… 13 Haziran 2019 | 317 Okunma Siyah Sancak - 1 12 Haziran 2019 | 278 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar