Küçük Ekrem: Büyüyünce CB olcaammm!!!

Ekrem İmamoğlu, İstanbul Kocaman Şehir Belediye Başkanımız, CB seçimlerine Millet İttifakının adayı olarak girmek istemekte. Olabilir. İsteyenin bir yüzü, vermeyen... Zenci!!Ancak Ekrem Beyin bu isteğine acaba...

Ekrem İmamoğlu, İstanbul Kocaman Şehir Belediye Başkanımız, CB seçimlerine Millet İttifakının adayı olarak girmek istemekte. Olabilir. İsteyenin bir yüzü, vermeyen... Zenci!!

Ancak Ekrem Beyin bu isteğine acaba Kemal Kılıçdaroğlu ne demekte? Ya da Canan Kaftancıoğlu.. Ya da başka bilmem kimin oğulları? Hem Meral Akşener Hanımefendi dururken küçük Ekrem'e ne oluyor?

Ekrem İmamoğlu İstanbul Belediye Başkanı olarak seçildi. Önce İstanbul için bir şeyler yapsın, İstanbul'da bir taş üstüne taş koysun hele. Ama seçildiği günden bu yana Millet İttifakı'nın CB adayı olmak için çaba harcıyor ve İstanbul dışında her konuya maydanoz. Yahu Ekrem kardeşim bırak büyüklerin Türkiye'nin sorunlarıyla uğraşsın; sana ne Libya'dan, Doğu Akdeniz'den, PKK'dan, PYD'den, Türkiye-ABD ilişkilerinden!! Sana sorarlarsa, ki kimse sormaz, o zaman fikrini (varsa eğer) açıklarsın!

Senin yapman gereken, eğer fikrinin ince gülü buysa, ''ben cb adayıyım!'' diye çıkmaksa er meyda

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İsrail devleti ve Mossad'ı kim, neden kurdu? 23 Ekim 2021 | 1.172 Okunma Türkiye'de hangi renk darbe yapılacak?! 18 Ekim 2021 | 1.218 Okunma Siyasi cinayetler muhabbeti! 16 Ekim 2021 | 478 Okunma CB'nin posterine atış talimi!! 11 Ekim 2021 | 1.616 Okunma Zodyak katilinden Mafya'ya... Hepsi burada!! 09 Ekim 2021 | 625 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar