Küçük Ekrem: Büyüyünce CB olcaammm!!!

Ekrem İmamoğlu, İstanbul Kocaman Şehir Belediye Başkanımız, CB seçimlerine Millet İttifakının adayı olarak girmek istemekte. Olabilir. İsteyenin bir yüzü, vermeyen... Zenci!!Ancak Ekrem Beyin bu isteğine acaba...

Ekrem İmamoğlu, İstanbul Kocaman Şehir Belediye Başkanımız, CB seçimlerine Millet İttifakının adayı olarak girmek istemekte. Olabilir. İsteyenin bir yüzü, vermeyen... Zenci!!

Ancak Ekrem Beyin bu isteğine acaba Kemal Kılıçdaroğlu ne demekte? Ya da Canan Kaftancıoğlu.. Ya da başka bilmem kimin oğulları? Hem Meral Akşener Hanımefendi dururken küçük Ekrem'e ne oluyor?

Ekrem İmamoğlu İstanbul Belediye Başkanı olarak seçildi. Önce İstanbul için bir şeyler yapsın, İstanbul'da bir taş üstüne taş koysun hele. Ama seçildiği günden bu yana Millet İttifakı'nın CB adayı olmak için çaba harcıyor ve İstanbul dışında her konuya maydanoz. Yahu Ekrem kardeşim bırak büyüklerin Türkiye'nin sorunlarıyla uğraşsın; sana ne Libya'dan, Doğu Akdeniz'den, PKK'dan, PYD'den, Türkiye-ABD ilişkilerinden!! Sana sorarlarsa, ki kimse sormaz, o zaman fikrini (varsa eğer) açıklarsın!

Senin yapman gereken, eğer fikrinin ince gülü buysa, ''ben cb adayıyım!'' diye çıkmaksa er meyda

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
"TÜRKLER GELİYOR İSRAİL VE BATI ALTINA KAÇIRIYOR?" 10 Mayıs 2021 | 2.683 Okunma Ve Kemal abi Miki Fare'ye ziyarete gider; Taksim'e heykelinin dikilmesini ister!! 08 Mayıs 2021 | 600 Okunma Ha PKK ha YPG ha ABD! 03 Mayıs 2021 | 475 Okunma How are you Kemal, welcome Meral! 01 Mayıs 2021 | 2.470 Okunma Küçük Ekrem: Büyüyünce CB olcaammm!!! 26 Nisan 2021 | 2.670 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar