Korku diz boyu:" Türkler geliyor, Türkleeerrrr!!!"

Bundan üç beş yıl önce, hiç bir Batılı devlet ya da hükümet başkanın ayağa kalkıp, ''Türkiye bizim iç işlerimize karışıyor, seçimlerimizi yönlendiriyor'' diyeceğini...

Bundan üç beş yıl önce, hiç bir Batılı devlet ya da hükümet başkanın ayağa kalkıp, ''Türkiye bizim iç işlerimize karışıyor, seçimlerimizi yönlendiriyor'' diyeceğini düşünemezdik bile. Böyle bir şey söz konusu olmazdı olamazdı.

Gelin görün ki Fransa CB'nı Macron, Türkiye'nin Fransa'da yapılacak seçimlere karışacağını, seçmeni yönlendireceğini söylüyor. Buna verecek cevap var olmasına da ama terbiyemiz müsait değil!!

Dahası Tayyip Beyin kendine Atatürk'ü ''model '' olarak aldığını, Batı'yı hedef olarak bellediğini söylüyor. Macron, saçmalamağa başladı mı sınır tanımıyor. Tayyip Bey'in Atatürk'ü kendine model olarak seçmesi bir yana Atatürk'ün, Batı'yı hedef alması saçmalığına söyleyecek hiç bir laf yok! Tayyip Erdoğan'la rahmetli Mustafa Kemal Atatürk arasında dağlar kadar fark var, dünya görüşleri açısından....Adam ne Atatürk'ü tanıyor ne de tarih biliyor. Laf olsun torba dolsun örneği, konuşmuş olmak için konuşuyor!

Türkiye'yi bilen, he

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ve Kemal bey CB seçimlerine hazırlanıyormuş gibi yapar! 12 Nisan 2021 | 994 Okunma "Bu bildiride ne var birader!" 10 Nisan 2021 | 562 Okunma "Milyonlarca oy almış bir parti kapatılır mı yahu?!" 05 Nisan 2021 | 581 Okunma Belimde nagant koltuk altımda 38'lik, hedefteyse FETÖ! 03 Nisan 2021 | 1.912 Okunma Ve Berlin ile Londra'ya sorarız: Nerede kullanacaksınız siz bizim SİHA'ları!! 29 Mart 2021 | 3.487 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar