Kılıçdaroğlu'nu izliyorum... Gözlerim faltaşı!

CHP'nin başına bağdaş kurmuş en büyük talihsizlik, nam-ı diğer Kemal Kılıçdaroğlu, saatlerce bir incir çekirdeğini doldurmayacak laflar etti durdu!

Arada bir de şiir patlattı, Tayyip Erdoğan'dan ilham alarak. Her şey bir yana şiir okumayı hiç beceremiyor; bundan böyle bu sevdadan vazgeçse iyi eder.

Kılıçdaroğlu ikide bir İdlib'de ne işimiz olduğunu soruyor. İdlib Esad'ın, tümüyle ele geçirdikten sonra Türkiye karşıtı ne kadar örgüt varsa depolayacağı bir yer. Nitekim PYD ,PKK ve alfabenin bütün harflerini kullanan örgütler, gelen raporlara göre tam 140 tane, İdlib çevresine çöreklenmiş. Oradan da Türkiye'ye sızıp soyacaklar, asacaklar, kesecekler, ülkede huzur bırakmayacaklar. .

Şimdi, ya bu örgütler ve de rejim güçleriyle İdlib'de kozunuzu paylaşır, onları oradan defedersiniz ya da Türkiye'nin Güneydoğu illeri yangın yerine döner.  

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Pentagon'un yeni yol haritası 16 Kasım 2020 | 959 Okunma Bağnazlık-ırkçılık ve cehalet! 14 Kasım 2020 | 438 Okunma AK Parti'den çooook önce, Adapazarı'nda da deprem olmuştu Kemal beyim! 07 Kasım 2020 | 1.577 Okunma "Kürt sorunu mutlaka bir çözüme kavuşmalı!" 31 Ekim 2020 | 1.439 Okunma Egemenliğin yolu Orta Doğu'dan geçer 24 Ekim 2020 | 417 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar