Kılıçdaroğlu'nu izliyorum... Gözlerim faltaşı!

CHP'nin başına bağdaş kurmuş en büyük talihsizlik, nam-ı diğer Kemal Kılıçdaroğlu, saatlerce bir incir çekirdeğini doldurmayacak laflar etti durdu!

Arada bir de şiir patlattı, Tayyip Erdoğan'dan ilham alarak. Her şey bir yana şiir okumayı hiç beceremiyor; bundan böyle bu sevdadan vazgeçse iyi eder.

Kılıçdaroğlu ikide bir İdlib'de ne işimiz olduğunu soruyor. İdlib Esad'ın, tümüyle ele geçirdikten sonra Türkiye karşıtı ne kadar örgüt varsa depolayacağı bir yer. Nitekim PYD ,PKK ve alfabenin bütün harflerini kullanan örgütler, gelen raporlara göre tam 140 tane, İdlib çevresine çöreklenmiş. Oradan da Türkiye'ye sızıp soyacaklar, asacaklar, kesecekler, ülkede huzur bırakmayacaklar. .

Şimdi, ya bu örgütler ve de rejim güçleriyle İdlib'de kozunuzu paylaşır, onları oradan defedersiniz ya da Türkiye'nin Güneydoğu illeri yangın yerine döner.  

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
"Yahu biz bunca yıldır bunca seçimi niye kaybediyoruz?!" 21 Haziran 2021 | 1.056 Okunma HDP'nin binasına saldırı düpedüz cinayettir de..!! 19 Haziran 2021 | 945 Okunma Bir hışımla geldi geçti ABD Başkanı Biden Bey peh peh peh... 14 Haziran 2021 | 1.613 Okunma Türkiye'de petrol ve doğal gaz cinayetleri! 12 Haziran 2021 | 883 Okunma Mafya: Bizim de patronumuz vardır elbet! 07 Haziran 2021 | 2.602 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar