Kemal beyin asgari ücretle mücadelesi!

CHP'liler hele de Kemal Bey her fırsatta CHP'yi Atatürk'ün kurduğunu dile getiriyor. Geliştirip büyütenin İnönü, iktidara taşıyanınsa Ecevit olduğunu vurguluyor. Herhalde gelecekte birileri çıkıp batıranınsa Kemal Bey olduğunu söyleyecek.

Henüz doğrultamadıksa da Kemal Kılıçdaroğlu asgari ücretin 2821 TL olduğunu duyunca, ''yahu bunlar delirmiş! Biz hanımla iki ahbabımızı yemeğe çıkardık geçen gece...valla 3000 küsur lira hesap ödedim! '' Sonra da bunu açıklayınca Erdoğan'ın yüzünü görmek istediğini söylemiş kıkır kıkır gülerek...'' CHP kurmayları o saat seferber olarak vazgeçirmişler; bu arada da kan ter içinde kalmışlar tabi.

Düşünebiliyor musunuz? Yoksulun, işçinin, ücretlinin hakkını koruyacağını söyleyen adam bir gece yemeğine 3 bin lira ödüyor. Bunu da asgari ücretin miktarını eleştirmek adına basın toplantısıyla açıklamaya soyunuyor!! Allah akıl fikir versin...

CHP'liler hele de Kemal Bey her fırsatta CHP'yi Atatürk'ün kurduğunu dile getiriyor. Geliştirip büyütenin İnönü, iktidara taşıyanınsa Ecevit olduğunu vurguluyor. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kemal Bey'im Niğde'de görüşürüz artık! 22 Şubat 2021 | 1.785 Okunma Illuminati: Tüm dinlerin yok edilmesi gerekir 15 Şubat 2021 | 3.578 Okunma Öcalan: Bizi en iyi anlayan ve destekleyen hep İngiltere olmuştur! 13 Şubat 2021 | 1.643 Okunma Biz bizden olanın kanını yerde bırakmayız! 08 Şubat 2021 | 904 Okunma Ve 27 Mayıs'ı hortlatmak isteyenler ortalığa çıkar 06 Şubat 2021 | 666 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar