Kemal Bey o kalpağı size kim giydirdi!

Geçen gün Kılıçdaroğlu Kemal Bey'in kalpaklı bir resmi yayınlandı. Yahu, bir insana Kurtuluş Savaşımızın simgesi serpuş bu kadar mı yakışmaz. Kemal Beyim resmen II. Alayın sucusu Ahmet Kemalettin'e...

Geçen gün Kılıçdaroğlu Kemal Bey'in kalpaklı bir resmi yayınlandı. Yahu, bir insana Kurtuluş Savaşımızın simgesi serpuş bu kadar mı yakışmaz. Kemal Beyim resmen II. Alayın sucusu Ahmet Kemalettin'e dönmüş. Rakipleri bu fotoğrafı büyütüp bütün ülkeye dağıtırsa tek bir oy bile alamaz. Doğru dürüst danışmanları yok mudur Kemal Beyin acaba? Bu gün bütün dünyada seçimler, televizyon ekranlarında sergilenen görüntülerle kazanılıyor ya da kaybediliyor.

Şimdi, kafana böyle traji-komik bir kalpak geçirip milyonların önüne geçersen sana kimse oy vermez. Bunun ilk örneği 1960 ABD Başkanlık seçimleridir. Kennedy ve eşi zarif, güzel Jackie rakipleri Richard Nixon ve eşinin üzerinden silindirle geçti. Adaylar aileleriyle birlikte kameraların önüne geçinceye kadar Nixon uzak ara öndeydi.

Sonra bir Hollywood yıldızı kadar yakışıklı John Kennedy'le güzel ve zarif eşi Jackie kameraların önüne geçti ve bütün anketler alt üst oldu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Haçlılar gene Türkiye'ye saldırmaya başlar! 25 Ekim 2021 | 427 Okunma İsrail devleti ve Mossad'ı kim, neden kurdu? 23 Ekim 2021 | 1.175 Okunma Türkiye'de hangi renk darbe yapılacak?! 18 Ekim 2021 | 1.219 Okunma Siyasi cinayetler muhabbeti! 16 Ekim 2021 | 478 Okunma CB'nin posterine atış talimi!! 11 Ekim 2021 | 1.619 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar