İşte o zaman yandı gülüm keten helva be Yorgo!!

Önce bir tek yangın çıktı. Olabilir dedik. Hava çok sıcak. Kurak. Hafif nem var. Mazeretleri sıraladık bir biri ardına. Manavgat yanıyordu ama biz bir şeyden kuşkulanmadık. Ardından yangınlar birbirini kovalamaya...

Önce bir tek yangın çıktı. Olabilir dedik. Hava çok sıcak. Kurak. Hafif nem var. Mazeretleri sıraladık bir biri ardına. Manavgat yanıyordu ama biz bir şeyden kuşkulanmadık. Ardından yangınlar birbirini kovalamaya başladı.

''Acaba?'' diyenimiz çıktı. Olabilir miydi? Yani, birileri mi çıkarıyordu bu yangınları. Yunanlı mıydı bu namussuzluğu yapan? Yoksa PKK nam alçaklar mı?

PKK son zamanlarda ''Ateşin Çocukları'' diye birilerini sürmüştü sahaya. PKK'nın Kandil'i mesken tutmuş canavarı Karayılan, ''Silahımızı, kurşunumuz olmayabilir...bir çakmak bir tutam benzin bize yeter!'' demişti ya..

Ve 21 ilde tam 63 yangın çıktı. !!

Peki bu yangınlarda Yunan parmağı olduğu saptanırsa ne olur?

iŞTE O ZAMAN YANDI GÜLÜM KETEN HELVA YORGO!!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Stalin'in aç gözlülüğü Türkiye'ye nelere mal oldu!! 20 Eylül 2021 | 1.780 Okunma …Ve Adnan Bey'i astılar! 18 Eylül 2021 | 555 Okunma Korkmayın, sizi CB adayı yapmazlar Kemal Bey! 13 Eylül 2021 | 958 Okunma Ekrem Bey "gayrimümkünü mümkün kılmak mümkün değildir!" 11 Eylül 2021 | 636 Okunma En doğal hakkınız Meral hanım?! 06 Eylül 2021 | 713 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar