İngiliz tezgahı: Kitle imha silahlarını taksi şoförü ihbar etti!

ABD'nin Irak saldırısını meşru kılma çabaları çerçevesinde gündeme getirilen "Saddam 45 dakikada kitle imha silahlarıyla saldırabilir" istihbaratının Iraklı bir taksi şoföründen elde...

ABD'nin Irak saldırısını meşru kılma çabaları çerçevesinde gündeme getirilen "Saddam 45 dakikada kitle imha silahlarıyla saldırabilir" istihbaratının Iraklı bir taksi şoföründen elde edildiği öne sürüldü! 

İngiliz milletvekili ve savunma politikaları uzmanı Adam Holloway, Daily Mail gazetesine verdiği demeçte MI6'ın kitle imha silahlarıyla ilgili bilgiyi, iki Iraklı generalin konuşmasına kulak misafiri olan taksi şoföründen aldığını öne sürdü. 

Holloway, "MI6 kendi istihbarat kaynaklarına sahip, Iraklı bir üst düzey yetkiliyi kullanıyordu. Irak-Ürdün sınırında çalışan bir taksi şoförü, iki generalin Ortadoğu'nun herhangi bir yerini vurabilecek menzile sahip silahlardan söz edildiğine tanık olmuş" diye konuşmuş. 

B

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Amerika’nın İstanbul’u işgal planı! 19 Kasım 2019 | 725 Okunma HALBANKASI'NI YOKETMEK(2) Ekonomik suikastler 08 Kasım 2019 | 177 Okunma HALKBANK CİNAYETİ (1) TC'ye ekonomik suikast! 07 Kasım 2019 | 473 Okunma ŞEYTANIN EN BÜYÜĞÜ İNGİLİZ DERİN DEVLETİ (3) “PKK Batı’yla aynı değerleri paylaşıyor” 03 Kasım 2019 | 726 Okunma ŞEYTANLARIN EN ACIMASIZI İNGİLTERE(2) Keşke Kürt devleti kurabilseydim!! 01 Kasım 2019 | 792 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar