Haçlılar gene Türkiye'ye saldırmaya başlar!

Amerikan polisi bir siyahinin boynuna basarak onu öldürdüğünde Türkiye Cumhuriyeti'nin ABD Büyükelçisi Beyaz Saray'a gidip ''Bu polisi hemen tutuklayıp en kısa sürede yargılayarak mahkum edin!'' dese ABD'nin tepkisi ne olurdu? O...

Amerikan polisi bir siyahinin boynuna basarak onu öldürdüğünde Türkiye Cumhuriyeti'nin ABD Büyükelçisi Beyaz Saray'a gidip ''Bu polisi hemen tutuklayıp en kısa sürede yargılayarak mahkum edin!'' dese ABD'nin tepkisi ne olurdu? O büyükelçiyi ''Persona Non Grata'' yani istenmeyen kişi ilan ederek sınır dışı mı eder, yoksa bu istemi kabul edip teşekkür mü ederdi?

Türkiye'de bu gün en büyük sorunlardan biri ya da başlıcası muhalefetin kendi seçmeninden umudunu keserek dış güçlere sarılmasıdır. Bunamasına çeyrek kalmış Biden, seçimlerden önce kalkıp Türkiye'de iktidarın, yani CB Erdoğan'ın gönderilerek yerine muhalefetin geleceğini buyurmuştu.

Bu arada NY Times 10 büyükelçinin çağrısının ardında Biden olduğunu açıkladı. Bu bize ne gösteriyor? Haçlıların başına Biden'ın geçtiğini ve amacının Türkiye'yi eskiden olduğunca emireri konumuna getirmek istediğini görüyoruz. Yani, sorun sadece ve sadece CB Tayyip Erdoğan.

Tayyip Bey iktidara gelinceye kadar Türkiye her türl

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
IMF ve Dünya Bankası egemenliği!! 27 Kasım 2021 | 435 Okunma "İslam dünyası Türk bayrağının altında toplanacak" 22 Kasım 2021 | 1.241 Okunma "Türkiye yeniden jandarmamız olmayı kabul ederse işimiz kolaylaşır!" 20 Kasım 2021 | 672 Okunma "Türkiye bölgenin en güçlü ülkesidir... Nokta!!" 15 Kasım 2021 | 1.115 Okunma CHP+IP+MOSSAD+CİA ittifakı Erdoğan'ı 2023'te devirecek mi?! 13 Kasım 2021 | 1.278 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar