Gülen: ABD ve İsrail ne emrettiyse yaptık!’

Fetullah Gülen deyim yerindeyse CIA/ABD'nin oyuncağıdır. Hani şu anahtarla kurup ortaya saldığınız rap rap rap yürüyen kuklacıklar vardır ya? Hah işte onlardandır hoc'fendi!.  Tam 45 yıl Fetullah...

Fetullah Gülen deyim yerindeyse CIA/ABD'nin oyuncağıdır. Hani şu anahtarla kurup ortaya saldığınız rap rap rap yürüyen kuklacıklar vardır ya? Hah işte onlardandır hoc'fendi!. 

Tam 45 yıl Fetullah Gülen'le birlikte olan Latif Erdoğan, "Gülen'i diğer Nur öğrencilerinden  ayıran tümüyle ABD'ye bağımlı oluşuydu. Ona göre ABD kime onay verirse, iktidar onun hakkıydı. Onun onaylamadığı bir siyasi parti hem seçilemez hem de iktidar olamazdı" diyor.  

Tabi Fetullah Gülen bunu salt gerçek olarak kabul etmiyor, bu söyleme dört elle sarılıyor yaşamının vazgeçilmez bir gerçeği olarak bağrına basıyor! Çünkü ona göre iktidar halkın oylarıyla değil bilek gücüyle elde edilirdi. Eh ABD de en güçlü olduğundan, iktidar da onun hakkıydı elbet!  

Tayyip Bey İstanbu

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Korona günlükleri 04 Nisan 2020 | 253 Okunma İstanbul şehremini İmamoğlu Ekrem Bey 30 Mart 2020 | 887 Okunma II. Mahmud'dan Ömer Seyeddin'e ve de Ahmed Haşim'e 26 Mart 2020 | 394 Okunma Ey güzel... Ankara 22 Mart 2020 | 441 Okunma Ve 169 şehit haberi TBMM'yi karıştırdı 21 Mart 2020 | 3.600 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar