FETÖ'nün Tayyip bey nefreti!

FETÖ'nün reisi, CIA'nin adamı ''Fetullah Gülen Edirne'de kaldığı iki dönemde de Amerikan Kültür Merkezi'nden neredeyse hiç çıkmazdı. Beyni ABD propagandasıyla resmen yıkanmıştı.'' (Latif...

FETÖ'nün reisi, CIA'nin adamı ''Fetullah Gülen Edirne'de kaldığı iki dönemde de Amerikan Kültür Merkezi'nden neredeyse hiç çıkmazdı. Beyni ABD propagandasıyla resmen yıkanmıştı.'' (Latif Erdoğan/ Şeytan'ın Gülen Yüzü sayfa 160.) Zaten Komünizmle Mücadele Derneğini kurmaya kalkışmasının altında da ABD'ye neredeyse kayıtsız şartsız teslimiyeti yatıyordu.

Erdoğan İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanlığı seçimlerine Refah Partisi'nin adayı olarak girdi. FETÖ o dönemde ANAP'ı destekliyordu. ANAP'ın adayı İlhan Kesici, Demirel ailesinin damadı olduğundan Gülen, Cemaat'e emir vererek desteklenmesini buyurmuştu.

Bilindiği gibi Tayyip Bey okuduğu bir şiir yüzünden hapse girince, Cemaat hiç bir biçimde bu mağduriyetini sahiplenmedi. Üstelik ona bu haksızlığı yapanlara destek çıktı. Hapishaneye girdiğinde Gülen, Tayyip Beye siyasi yaşamı sona ermiş biri gözüyle bakıyordu.

AK Parti'nin ilk kuruluş aşamasından ilk genel seçimlere gireceği döneme kadar FETÖ bu olu

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Egemenliğin yolu Orta Doğu'dan geçer 24 Ekim 2020 | 398 Okunma Kemal Bey sizin yaptığınız muhalefet antikacıda satılık! 10 Ekim 2020 | 1.451 Okunma "Dünya durdukça biz seninle kardeşiz ciğerparem Amerika!" 05 Ekim 2020 | 320 Okunma "PKK, İngilizlerin kurduğu ABD'nin besleyip büyüttüğü bir örgüttür!" 03 Ekim 2020 | 656 Okunma Büyük Türk 'ünlüleri' yarım Kim Kardeşyan olamadınız gitti! 28 Eylül 2020 | 376 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar