Deniz kıyısında birlikte oturup bir kahve içelim n'olur!

Bugün günlerden Çarşamba; dört gün eve kapandıktan sonra ilk kez sokağa adım atacağız.

Evin içinde turladık, balkona çıkıp nefes aldık bolca, bahçesi olanlar bahçeden içeri girmedi, sıcaktan bunalanlarımız oldu, Korona'ya sövüp sayanlarımız, ellerini açıp Allah'a dua edenlerimiz. Sonunda mutlu sona ulaştık... Özgürlüğe yani.

Ben neyi özledim biliyor musunuz? Deniz kıyısında bir yerde oturup bir kahve içmeyi, denize uzun uzun bakmayı. Eskiden bunlar öylesine sıradan şeylerdi ki, özleyeceğimizi söylesem bana bir tuhaf bakar, ''vah vah... Sonunda kafayı yedi!'' derdiniz.

Ama yaşam böyle bir şey işte. Bir şeyleri yitirmeden onların önemini anlamıyorsunuz. Bu salgın bize yaşamda her şeyin önemini bir kez daha hatırlattı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
"Kürt sorunu mutlaka bir çözüme kavuşmalı!" 31 Ekim 2020 | 747 Okunma Egemenliğin yolu Orta Doğu'dan geçer 24 Ekim 2020 | 400 Okunma Kemal Bey sizin yaptığınız muhalefet antikacıda satılık! 10 Ekim 2020 | 1.451 Okunma "Dünya durdukça biz seninle kardeşiz ciğerparem Amerika!" 05 Ekim 2020 | 320 Okunma "PKK, İngilizlerin kurduğu ABD'nin besleyip büyüttüğü bir örgüttür!" 03 Ekim 2020 | 656 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar