CIA ajanının çantasından çıkan virüs!

Çin'de düşen bir uçakta ölen CIA ajanın çantasından yedi değişik tür virüs çıktı. Bunlardan bir tanesi doğaya yayıldı ve 3 ay içinde 90 bin kişi öldü!! Diğer altı...

Çin'de düşen bir uçakta ölen CIA ajanın çantasından yedi değişik tür virüs çıktı. Bunlardan bir tanesi doğaya yayıldı ve 3 ay içinde 90 bin kişi öldü!! Diğer altı virüs çabucak toplatıldı ve CIA ajanları ilk uçakla bölgeden ayrıldı.

Çeşitli internet sitelerinde yer alan bir başka habere göre Çin'in Şangay Pudong Havaalanı'nda 25 Kasım tarihinde düşen ve 3 CIA ajanına mezar olan bir kargo uçağının, havadan serpilmek üzere mutasyona uğramış A Gribi virüs taşıdığı belirtildi.

Endonezya Sağlık Bakanı Siti Fadillah Supari geçmişte A Gribi'nin Batılı ülkelerce üretilen biyolojik bir silah olduğunu öne sürmüştü. Ama Bakan Supari bu açıklamasından sonra bir araba kazasında öldü!

Geçtiğimiz yıllarda Çin'in yanı sıra, Hindistan ve Nijerya'da biyolojik maddeler taşıdıkları gerekçesiyle ABD nakliye uçaklarının zorunlu iniş yaptığı belirtiliyor.

O yıllarda nüfusunun sadece yüzde 1'ini aşılayabilecek kadar stoka sahip Türk Hükümeti çareyi NATO'dan yardım istemekte bulur. Ancak aşılar siyaset engeline takılır. Bütün bunlar ABD'deki üniversite tarafından yazılan Atlantik Fırtınası adlı senaryonun bir parçasıdır.

Bütün bu bilgilerin ışığında ve ABD eski Başkanı Donald Trump'ın corona virüsüne karşı çıkması ve bunun bir uydurmaca olduğunu ortaya atması ABD'nin Corona'yla ilgili bilgilerin yanlış şeyler olduğunu öne sürmesi dikkat çekicidir en hafifinden.

CB Tayyip Erdoğan, ekonomik olarak, gelişme olarak, dünya ülkesi olmak için , mutlaka bilime dayalı bir ülke olmalıyız, diyor.

Bu gün füze, tank, uçak kullanarak yapılan savaşların maliyeti ürkütücü boyutlara ulaştı. Örneğin; Irak ve Afganistan'ın bombalanması, ardından da bu iki ülkede yürütülen savaşın maliyeti üç trilyon dolardır.

Sonuç olarak amaca göre genetik ve biyomühendislik hem Mesih hem de Deccal...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yıl 1876--Türk Tarihi'nin sıkıştırılmış bunalım dosyası! 21 Mayıs 2022 | 593 Okunma Kafası kesilen Türk mühendisler! 14 Mayıs 2022 | 1.698 Okunma İmamoğlu Ekrem Bey Karadeniz gezisinde! 09 Mayıs 2022 | 1.149 Okunma "Bazı arkadaşlar cumhuriyet ilanına darbe der!" 07 Mayıs 2022 | 626 Okunma Her yer karanlık... Pür nur o amcam! 02 Mayıs 2022 | 194 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar