Bir kadın öldürüldü: Gamze Pala

Kadınları, toplumda ikinci sınıf vatandaş konumuna indirgeyenlerden yakınan ve bu dertten şikayetçi nice kadın nice de erkek var günümüzde.

Bu gün artık, az da olsa, her türlü çabaya rağmen, kadına ikinci sınıf vatandaş gibi davranmaktan öte kadınları takır takır vuranların, gırtlağını kesip öldürenlerin bile görüldüğü bir ülkeye dönüşüyoruz!

Herif istediği kadını kolundan tutup dilediği yere götürebilir. Neden? Çünkü o ERKEK! Diğeriyse gariban bir kadın. Hay senin erkekliğin batsın be!! Hani kadın erkek eşitti yasalar önünde!! Yasalar önünde, tamam da cahilin algısını ne yapacağız?!

Haberleri tararken gözüm Gamze Pala'nın fotoğrafıyla CB Tayyip Erdoğan'ın baş sağlığı bildirimine takıldı ve yüreğim cız eti bir anda. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Egemenliğin yolu Orta Doğu'dan geçer 24 Ekim 2020 | 372 Okunma Kemal Bey sizin yaptığınız muhalefet antikacıda satılık! 10 Ekim 2020 | 1.450 Okunma "Dünya durdukça biz seninle kardeşiz ciğerparem Amerika!" 05 Ekim 2020 | 320 Okunma "PKK, İngilizlerin kurduğu ABD'nin besleyip büyüttüğü bir örgüttür!" 03 Ekim 2020 | 653 Okunma Büyük Türk 'ünlüleri' yarım Kim Kardeşyan olamadınız gitti! 28 Eylül 2020 | 376 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar