BILDERBERG-KÜRESELLEŞMENİN PAPAZLARI-1 Bütün yollar ‘Illuminati’ye çıkar!

Tek dünya imparatorluğu hedefini güden ve Illuminati'yi temsil eden Rotschild, Carnegie, Rockefeller ve Ford gibi vakıflar, demokratik toplumlar üzerinde önce sindirici sonra da çürütücü güce sahiptir.

Amaç Hıristiyanların egemenliğinde ve mutlak denetiminde dünyayı yönetmek ve bütün yeraltı ve yer üstü zenginliklere el koymaktır. 

Bu arada azınlıkların, işçi sınıfının ve üçüncü dünya vatandaşlarının hakları göz ardı edilir.  Bilderberg'in hedefi ABD İmparatorluğunun çöküşünü ertelemek, eğer mümkünse hepten engellemek ve yeni bir imparatorluğun yükselişine izin vermemek. 

Günümüzde, birçok bağımsız devletin varlığına inanılmamakta artık. Bu ülke halkları ve yönetenleri, kendileriyle ilgili en basit bir konuda dahi karar verememekte.&nbsp

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Pentagon'un yeni yol haritası 16 Kasım 2020 | 958 Okunma Bağnazlık-ırkçılık ve cehalet! 14 Kasım 2020 | 435 Okunma AK Parti'den çooook önce, Adapazarı'nda da deprem olmuştu Kemal beyim! 07 Kasım 2020 | 1.575 Okunma "Kürt sorunu mutlaka bir çözüme kavuşmalı!" 31 Ekim 2020 | 1.437 Okunma Egemenliğin yolu Orta Doğu'dan geçer 24 Ekim 2020 | 414 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar