Baykal dosyası (2) Alacakaranlıkta casus avı

Zaman zaman birileri çıkıyor, Sayın Deniz Baykal'a kurulan bu kumpasın ardında FETÖ örgütünün olduğunu, emirleri Gülen'in verdiğini söylüyor. Amacın ne olduğuysa pek belli değil.

Baykal'ın CHP'nin başından gitmesiyle ne olacak? Baykal, FETÖ'nün karşısında, yerle bir edilmesi neredeyse imkansız bir düşman mı ki, örgüt bütün gücüyle ona saldırsın? Yoo. Tam tersi; Baykal hemen bütün konuşmalarında, Gülen'e nerdeyse toz kondurmuyor.

''Tamam'' diyorsunuz ''Baykal bazı şeylerin farkına vardı şimdi açıklamalarda bulunacak..'' Böyle bir şey de olmuyor. Baykal tam aksine Gülen ve cemaate sahip çıkıyor. Neden? Korktuğu ya da çekindiği başka ne olabilir ki? Adama bir tek canını bırakmışlar, onurunu, haysiyetini ayaklar altına almışlar..korkacak ne kalmış ki?

Peki ya FETÖ hedef şaşırtmak için ortaya salınmışsa? 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Pentagon'un yeni yol haritası 16 Kasım 2020 | 961 Okunma Bağnazlık-ırkçılık ve cehalet! 14 Kasım 2020 | 440 Okunma AK Parti'den çooook önce, Adapazarı'nda da deprem olmuştu Kemal beyim! 07 Kasım 2020 | 1.581 Okunma "Kürt sorunu mutlaka bir çözüme kavuşmalı!" 31 Ekim 2020 | 1.441 Okunma Egemenliğin yolu Orta Doğu'dan geçer 24 Ekim 2020 | 419 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum