Atletico Madrid’e Hamza hediyesi!

Hamza Hamzaoğlu, bütün bir transfer sezonu boyunca, eldeki kadronun yeterli, transfer yapmanın da gereksiz olduğunu söyledi. Ne var ki; ligde oynanan 4 maç ve dün geceki Atletico Madrid karşılaşması, Hamza’nın ne kadar...

Hamza Hamzaoğlu, bütün bir transfer sezonu boyunca, eldeki kadronun yeterli, transfer yapmanın da gereksiz olduğunu söyledi. Ne var ki; ligde oynanan 4 maç ve dün geceki Atletico Madrid karşılaşması, Hamza’nın ne kadar yanıldığını kanıtladı.

Eğer Hamza bu demeçleri yönetimden aldığı talimat gereği verdiyse, o zaman büyük takımlarda hocalık yapma süresi çok kısa olacak.

Her şeyden önce Galatasaray Yönetimi futbolun F’sinden anlamıyor. Burak’a 10 milyon euro vermişlerse, sen Burak’ı hala takımda tutup satmıyorsan ve onun yerine biraz daha para vererek birinci sınıf bir forvet almıyorsan, bu işi bırak git! Burak Türkiye çapında çok büyük futbolcu. Ama Türkiye’nin dışına çıktığın zaman, önemini yitiriyor.

Gelelim Atletico maçına...

Galatasaray’a geldikten sonra Yasin’i sürekli sahaya sürerek ne kadar önemli bir iş yaptığını kanıtlayan ve sarı-kırmızılı takma bir yıldız kazandıran Hamza, bu sezon nedense Yasin’i yanında oturtmayı tercih ediyor. Dün gece sahaya çıkardığı ilk onbirde öylesine büyük hatalar var ki, hayatında 3-4 kez futbol seyretmiş biri bile bunları yapmaz.

Her şeyden önce, her maçta Galatasaray’ın sağ kanadını duble yola çeviren Sabri, bu maçın ilk yarısında da evlere şenlikti. Podolski ve Sneijder’ı kenarlarda oynatmak, Emre Çolak ile maça başlamak, hele de Hakan Balta’yı Melo’dan boşalan ön liberoda sahaya sürmek, sözün bittiği yer olsa gerek.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sen bizim babamızsın, sen ne dersen o olur be Mr. Trump! 01 Haziran 2020 | 251 Okunma Biz bu 27 Mayıs lanetini bayram olarak da kutladık!.. 29 Mayıs 2020 | 16 Okunma Kılıçdaroğlu'nu ciddiye alan var mı?! 25 Mayıs 2020 | 4.144 Okunma Kılıçdaroğlu'nu ciddiye alan var mı?! 23 Mayıs 2020 | 1.560 Okunma Deniz kıyısında birlikte oturup bir kahve içelim n'olur! 20 Mayıs 2020 | 182 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar