Akdenizle Ege'nin hepsi.. Coco Cola Pepsi!!

Yunan milletinin kendini kandırmakta üstüne yoktur. Yunanlı bir Bakan, ''Atina'dan yola çıkarsak, şu kadar günde Ankara'ya gireriz!'' der; her biri bir kaç şişe Uzo devirmiş vatandaşları da, kan çanağı...

Yunan milletinin kendini kandırmakta üstüne yoktur. Yunanlı bir Bakan, ''Atina'dan yola çıkarsak, şu kadar günde Ankara'ya gireriz!'' der; her biri bir kaç şişe Uzo devirmiş vatandaşları da, kan çanağı gözlerini devire devire Yaşaaaa..Varol.... diye bağırırlar. Ondan sonra da bir köşeye kıvrılıp sızarlar!

Çipras, bir önceki dönemde Yunanistan Baş Bakanıydı. Şimdi iktidarda bulunan Mitçotakis hükümetinin bakanları, Türkiye konusunda ileri geri konuşmaya başlayınca, sakın ha Yunanistan'ı sonu hüsranla bitecek bir maceraya sürüklemeyin!'' dedi ve bu sözü Yunan basınında manşetlere çıktı.

Avrupa'nın arsız çocuğu Yunanistan, AB Dönem Başkanı Almanya ve Fransa'dan medet umuyor ve bu iki ülkeyi da yanına alarak Türkiye'ye göz dağı vereceğini sanıyor. Bu o kadar yanlış bir varsayım ki, tam akıllara zarar:

Her şeyden önce Almanya, Yunanistan'la saf tutarak Türkiye'nin karşısın

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Egemenliğin yolu Orta Doğu'dan geçer 24 Ekim 2020 | 372 Okunma Kemal Bey sizin yaptığınız muhalefet antikacıda satılık! 10 Ekim 2020 | 1.450 Okunma "Dünya durdukça biz seninle kardeşiz ciğerparem Amerika!" 05 Ekim 2020 | 320 Okunma "PKK, İngilizlerin kurduğu ABD'nin besleyip büyüttüğü bir örgüttür!" 03 Ekim 2020 | 653 Okunma Büyük Türk 'ünlüleri' yarım Kim Kardeşyan olamadınız gitti! 28 Eylül 2020 | 376 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar