Ah Muslera ah!

Bu güne kadar çok yabancı futbolcu tanıdım; özellikle de Galatasaray'da oynayan. Çoğu Türkiye ya da Türk insanıyla özdeşleşemedi hiç.

İçlerinde her fırsatta ülkesinin yolunu tutan hatta rapor falan uydurup gelmesi gereken günden daha geç Florya'nın yolunu tutanlar da vardı. Parasını üç gün geç alsa yeri göğü inletir, UEFA'ya şikayetle tehdit ederdi. Hagi'yle Popescou bile UEFA'nın kapısını çalıp GS'ı şikayet emişi, paralarını zamanında alamadıkları için. 

Muslera'da parasını alamadı zamanında. ama hiç şikayet etmedi. Nasılsa üç gün önce beş gün sonra alacağından emindi. Ülkesine gittiği oldu ama herkesten önce döndü.

Her fırsatta Türkiye'yi ne kadar çok sevdiğini anlatır, futbolculuğuna noktayı koyuduğu an ''ikinci vatanım'' dediği Türkiye'de kalacağını söylerdi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Egemenliğin yolu Orta Doğu'dan geçer 24 Ekim 2020 | 372 Okunma Kemal Bey sizin yaptığınız muhalefet antikacıda satılık! 10 Ekim 2020 | 1.450 Okunma "Dünya durdukça biz seninle kardeşiz ciğerparem Amerika!" 05 Ekim 2020 | 320 Okunma "PKK, İngilizlerin kurduğu ABD'nin besleyip büyüttüğü bir örgüttür!" 03 Ekim 2020 | 653 Okunma Büyük Türk 'ünlüleri' yarım Kim Kardeşyan olamadınız gitti! 28 Eylül 2020 | 376 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar