Fazilet Partisi kongresi gibi

CHP kurultayında yeni rotanın, yeni yol haritasının belirleneceği bir gün yaşanacak. Her ne kadar kurultay CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’yla CHP Grup Başkanı Özgür Özel arasında geçse de esas...

CHP kurultayında yeni rotanın, yeni yol haritasının belirleneceği bir gün yaşanacak. Her ne kadar kurultay CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’yla CHP Grup Başkanı Özgür Özel arasında geçse de esas “adayın” İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu olduğunu herkes biliyor.

Analize geçmeden önce sıcak bazı bilgiler paylaşayım:

Cuma akşamı, yani bu akşam Genel Merkez dört ayrı yerde delegelere yemek verecek. “Değişimciler” de yine adam adama markaja devam edecek. Bir Genel Merkez yöneticisi şu bilgileri verdi:

“Bugün Genel Merkez ana baba günü. Uzun zamandır bu kadar kalabalık olmamıştı. Yine de İstanbul delegelerinin Özgür Özel tercihi insanları etkiledi. Kafa kafaya geçecek gibi. Bu arada Kılıçdaroğlu’nun Parti Meclisi listesini kimlerle hazırlayacağı merak konusu. Ki delegelerin de Parti Meclisi için yarışı başladı diyebiliriz.”

Analize devam.

Aslında bir tekrar yaşanıyor!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Emre Belözoğlu'nun avukatı Şekip Mosturoğlu: Erzan’ın açıklayamadığı kayıp 11 milyon dolar var 29 Kasım 2023 | 440 Okunma 'Bu ne vicdansızlık sözün bittiği yerdeyiz' 28 Kasım 2023 | 442 Okunma “50 artı 1” AKP’nin seçim beyannamesinde 24 Kasım 2023 | 2.080 Okunma Erdoğan’a uçakta sorulmayan soru 23 Kasım 2023 | 917 Okunma Bahçeli’den “Cumhur adına değil kendi adıma konuştum” mesajı 22 Kasım 2023 | 483 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar