Hadise’nin klibine, yatak reklamlarına takacağınıza...

Hadise'nin 'Sıfır Tolerans' şarkısının klibi cezayı yedi. Çok seksiymiş, kötü örnek oluyormuş. Daha önce Gülşen'in klibi de ceza yemişti. Bir dizide aşıklar öpüştü diye aile...

Hadise'nin 'Sıfır Tolerans' şarkısının klibi cezayı yedi. Çok seksiymiş, kötü örnek oluyormuş. Daha önce Gülşen'in klibi de ceza yemişti.

Bir dizide aşıklar öpüştü diye aile birliği ve dirliği derinden sarsıldı.

Allah, cümlemizi korudu da tak diye cezası kesildi!

Dün 'yatak reklamları aile adabına uygun değil, yasaklansın' bile dendi yani.
Tek korkumuz; seks, yatak, kadının dekoltesi, sevgililerin öpüşmesi... Aşktan, sevgiden, sevişmekten, dişi enerjisinden ödü patlıyor birilerinin.
Ama kimseler; televizyondaki silahlı, 'asarım keserim' edalı, kadınları döven, aldatan, evlere kapatan, ırzına geçen adamlardan şikayetçi olmuyor.

Ey aşktan, dekolteden, öpüşmeden şikayetçi zihniyetler!

Mesela şehrimiz İstanbul'u, mafya tipli, kadını eşya gibi gören adamlar bastı görmüyor musunuz? Kadın-erkek dengesi eskisinden beter oldu; en ama en karanlık çağını yaşıyor, farkında değil misiniz? kadın karışmaz!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Fenerbahçe cinsiyetçi ayrımcılığa dur diyor 15 Kasım 2018 | 4.070 Okunma Yağmur’un sınavı ve babasız kızlar... 14 Kasım 2018 | 5.825 Okunma Çağan Irmak’a ‘Issız adam’ sürprizi 12 Kasım 2018 | 4.209 Okunma Hazar Ergüçlü-Onur Ünlü çiftine çifte standart 08 Kasım 2018 | 3.543 Okunma Polisi aramayan da suça ortaktır! 07 Kasım 2018 | 3.704 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar