ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Haftanın Top 5’i

'The Post': Bir Steven Spielberg filmi .

Ayşe Özyılmazel
Ayşe Özyılmazel Sabah Gazetesi
18 Ocak 2018 | 276

'The Post': Bir Steven Spielberg filmi. Başrollerde efsane oyuncular Meryl Streep ve Tom Hanks var. Sırf onların performansı için bile gidilir ama filmin konusu pek manidar. Film; The New York Times yazarının 1971'de Vietnam savaşı/ Pentagon belgelerini ortaya çıkarmasını ve gazetecilik özgürlüğünü anlatıyor. Gidin, izleyin... Oscar'lık...

Toi: Kebap, et, rakı-balık ve mezeden, Lucca kopyası mekanlardan siz de bıktıysanız, şık bir ortamda farklı lezzetler denemek istiyorsanız; Kuruçeşme Toi'yi tavsiye ediyorum. Şef İsmet Saz'ın yengeç burgeri, Gordon Ramsey'den bire bir öğrendiği Beef Wellington'ı ve çikolatalı tatlısı denenmeli.

Zeynep Turan 2018 burç yorumları: GÜNAYDIN'ın astroloji yazarı Zeynep Turan, detay detay bu yılın burç yorumlarını yazmış ve kitabı da çoktan çıkmış. Ben yeni okudum; astroloji meraklıları kaçırmasın.

'This is Us': Duvarın arkasında paralel bir hayat yok, uzaylılar yok, cinayetler yok, atlılar yok! Uzun zamandır izlediğim en insanca, en hayattan, en tatlı dizi 'This is Us'. Ararsanız, Foxlife'ta yayınlanıyor.

Devamını Oku