ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Haftanın Top 5’i

'The Post': Bir Steven Spielberg filmi .

Ayşe Özyılmazel
Ayşe Özyılmazel Sabah Gazetesi
18 Ocak 2018 | 271

'The Post': Bir Steven Spielberg filmi. Başrollerde efsane oyuncular Meryl Streep ve Tom Hanks var. Sırf onların performansı için bile gidilir ama filmin konusu pek manidar. Film; The New York Times yazarının 1971'de Vietnam savaşı/ Pentagon belgelerini ortaya çıkarmasını ve gazetecilik özgürlüğünü anlatıyor. Gidin, izleyin... Oscar'lık...

Toi: Kebap, et, rakı-balık ve mezeden, Lucca kopyası mekanlardan siz de bıktıysanız, şık bir ortamda farklı lezzetler denemek istiyorsanız; Kuruçeşme Toi'yi tavsiye ediyorum. Şef İsmet Saz'ın yengeç burgeri, Gordon Ramsey'den bire bir öğrendiği Beef Wellington'ı ve çikolatalı tatlısı denenmeli.

Zeynep Turan 2018 burç yorumları: GÜNAYDIN'ın astroloji yazarı Zeynep Turan, detay detay bu yılın burç yorumlarını yazmış ve kitabı da çoktan çıkmış. Ben yeni okudum; astroloji meraklıları kaçırmasın.

'This is Us': Duvarın arkasında paralel bir hayat yok, uzaylılar yok, cinayetler yok, atlılar yok! Uzun zamandır izlediğim en insanca, en hayattan, en tatlı dizi 'This is Us'. Ararsanız, Foxlife'ta yayınlanıyor.

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER