Kendinizden başka hiçbir güç size kaybettiremez...

Hepsinin hikâyesine tek tek yer vermem imkânsız ama ortada cidden büyük bir mağduriyet var.  Ve bu mağduriyete dur diyecek tek kişi de Tayyip Bey.  Çünkü maalesef yetkililerimiz kendilerine yönelik en ufak bir FETÖ...

Hepsinin hikâyesine tek tek yer vermem imkânsız ama ortada cidden büyük bir mağduriyet var.  Ve bu mağduriyete dur diyecek tek kişi de Tayyip Bey.  Çünkü maalesef yetkililerimiz kendilerine yönelik en ufak bir FETÖ imasına verdiği büyük tepkinin kırıntısını vatandaş için vermiyor. Adeta “Dokunursam üstüme bulaşır” havası hâkim.

Evet, zor günler yaşıyoruz. Evet, dış güçler üstümüze üstümüze geliyor ama bunlar içeride yaşananları görmemek için neden değil.

İnsanlar sebebini bile bilmedikleri bir suçlamayla kariyerlerinden, maaşlarından oluyorlar ve kimse iş vermek istemiyor.

Ne olacak bu insanlar? Nasıl geçinecekler? Nasıl hayatlarını devam ettirecekler?  

Neredeyse her aileyi etkileyen bir mağduriyet var. Ve bu insanların çoğunluğu yıllarca Tayyip Erdoğan’ı desteklemişler ki desteklememiş olsa da gerçek değişmezdi.

İstedikleri tek şey ya-şa-mak!...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hatice Cengiz Suudi Arabistan’a gitmeye cesaret edebilir mi? 05 Kasım 2018 | 7.687 Okunma Çağla Şikel ve Arda Turan’la ilgili önerim… 13 Ekim 2018 | 3.949 Okunma İrem Derici yalnız değil… 09 Ekim 2018 | 3.314 Okunma Engellilikte cinsel eğitim ve mahremiyet 04 Ekim 2018 | 4.248 Okunma Gündeş Zarrab 27 Eylül 2018 | 5.411 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar