Fatih  kardeşim, abdest tazelemeden önce yapman gerekenler….

Bu soruyu düşünmeme neden olan durum ise özellikle son zamanlarda Erbakan Hoca’nın çocuklarıyla Saadet Partisi arasında yaşanan anlaşmazlıklar hatta restleşmelerdir.Niyetim ne Erbakan Hoca’nın ailesini ne de Saadet...

Bu soruyu düşünmeme neden olan durum ise özellikle son zamanlarda Erbakan Hoca’nın çocuklarıyla Saadet Partisi arasında yaşanan anlaşmazlıklar hatta restleşmelerdir.

Niyetim ne Erbakan Hoca’nın ailesini ne de Saadet Partili arkadaşlarımı kırmak… Aksine;  haksızlık yapmamak adına şimdilik bu konuda bir şey yazmak istemiyorum. Her iki tarafa da söyleşi talebimi ilettim. Kabul ederlerse amenna, etmezlerse de yapacak bir şey yok.

Geçtiğimiz günlerde Fatih Erbakan, “…abdestimizi tazeleyeceğiz, kaldığımız yerden devam edeceğiz.” Sözleriyle yeni bir parti kurma sinyalini verdi.

Bugün, parti kurma düşüncesinde olan Fatih Erbakan’a sesleneceğim.

Fatih Kardeşim!

Seni de, Elif’i de, Zeynep’i de severim. Babasını kaybetmiş biri olarak “baba davasını devam ettirme” isteğine de saygı duyarım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hatice Cengiz Suudi Arabistan’a gitmeye cesaret edebilir mi? 05 Kasım 2018 | 7.688 Okunma Çağla Şikel ve Arda Turan’la ilgili önerim… 13 Ekim 2018 | 3.949 Okunma İrem Derici yalnız değil… 09 Ekim 2018 | 3.314 Okunma Engellilikte cinsel eğitim ve mahremiyet 04 Ekim 2018 | 4.251 Okunma Gündeş Zarrab 27 Eylül 2018 | 5.413 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar