Cumhurbaşkanı nasıl sevilmelidir?

Herkes tepkisini ve nedenini söyledi, buna karşılık olarak Dilmen de açıklamasının gerekçesini ifade etti ama kimseyi ikna edemedi. Bana göre ikna olmak istemediler.Ülkemizin önde gelen aydınları bu tarz olaylarda...

Herkes tepkisini ve nedenini söyledi, buna karşılık olarak Dilmen de açıklamasının gerekçesini ifade etti ama kimseyi ikna edemedi. Bana göre ikna olmak istemediler.

Ülkemizin önde gelen aydınları bu tarz olaylarda kişinin istifasını ister ama ortada Tayyip Bey’e karşı bir sevgi ifadesi olunca “Özür dile, affedelim.” dediler.

Dilmen de “Dilemem.” dedi. Ki doğru olanı yaptı.

Katılırsınız veya katılmazsınız ama kendince sebeplerini açıklayarak yapmış olduğu bir açıklamaya istinaden bu linç kampanyası veya özür diletme çabası niye?

Neden “Hadi canım sen de… Ne alaka?” tepkisi yetmiyor.

Dilmen’in sözlerine karşılık eleştiriyi de anlarım ama muhalefet liderinden yazarına özür dilemeye davet etmek nedir?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hatice Cengiz Suudi Arabistan’a gitmeye cesaret edebilir mi? 05 Kasım 2018 | 7.687 Okunma Çağla Şikel ve Arda Turan’la ilgili önerim… 13 Ekim 2018 | 3.949 Okunma İrem Derici yalnız değil… 09 Ekim 2018 | 3.314 Okunma Engellilikte cinsel eğitim ve mahremiyet 04 Ekim 2018 | 4.248 Okunma Gündeş Zarrab 27 Eylül 2018 | 5.412 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar