Sosyal medya kahramanı Aslı Kızmaz: Hamileyken Instagram’a bikinili fotoğrafımı koydum patladı!

ASLI Kızmaz... Dümdüz. Olduğu gibi. Kendisi gibi bir kadın. Dibine kadar samimi. “Ben bir başarı öyküsüyüm!” gibi dolaşmıyor ortalıkta.

Hiçbir şeyi çok abartmıyor. “Dan dun” her şeyi söylüyor. Oyuncu İlker Kızmaz’ın eşi, minik Naz’ın annesi. Aslı Kızmaz, bir sosyal medya kahramanı. Hem fenomen hem influencer. Ayrıca bir “dijital içerik ajansı” var. Markalara ya da kişilere projeler üretiyor. Ama ne iş yapıyorsun dendiğinde bir kalıba sokulmak istemiyor. Daha yeni çok baskı yapan ‘Benden Ne Olur’ diye bir kitap yazdı. O kitap beyazperdeye uyarlanacak, sinema filmi olacak. Kitap iyi, eğlenceli. Ama eşi ve kızıyla bu bayramda İtalya’ya yaptığı karavan tatili enfes!

 Sen sosyal medya sihirbazısın! Sadece güzel fotoğraflar değil, çok sıkı içerikler de paylaşıyorsun. Yaptığın işi nasıl tanımlıyorsun? Sen nesin?

(Gülüyor) Şahane soru! Son dönemde en sık karşılaştığım soru: “Sen nesin Aslı? Ünlü karısı mı? İş kadını mı? Sosyal medya ünlüsü mü? Yazar da mı oldun şimdi?” Cevap veriyorum: 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kızım, kendini benim için kurban etti! 21 Temmuz 2019 | 953 Okunma Türkiye’de kadınlar umarım dişlerini sıkmayı bırakıp konuşmaya başlarlar 19 Temmuz 2019 | 206 Okunma 30 gün içinde göreve iade edilmesi gerekiyor! 18 Temmuz 2019 | 532 Okunma Pucca: Saçma bir tweet’in cezası bu olmamalı 17 Temmuz 2019 | 283 Okunma CMAS Dünya Serbest Dalış rekortmeni Ufuk Koçak: Hayat, onu yaşamayı bilen cesur insanların 16 Temmuz 2019 | 98 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar