Profesörün tecavüzü (1)

ALLAH sizin gibi pislikleri bildiği gibi yapsın! Alın size bir ağır tecavüz vakası daha... Ç. ağlayarak anlattı bunları. Gencecik bir kız. 23 yaşında. Veterinerlik fakültesinden yeni mezun oluyor. Ve bir hayvan hastanesinde işe giriyor.

Sadece üç ay çalışıyor. Geçen nisan ayında da bu feci olay gerçekleşiyor. Tecavüzüne uğradığını söylediği kişi, kerli ferli bir hoca. Herkesin bildiği, tanıdığı bir hoca. Bir profesör. O hastanenin de sahibi. Daha önceden de bu tür vukuatları var. Gazete-lere haber olmuş. Meslekten men edilmeye kadar gitmiş ama son anda “maaş kesilmesi” cezasıyla yırtmış. Çünkü bugüne kadar hiçbir öğrencisi şikâyetçi olmaya cesaret edememiş.3 Nisan akşamı, herkes gittikten sonra, Ç. nöbetçiyken elinde içki şişeleriyle geliyor. Bu görüntüler kamerayla tespit edilmiş du-rumda. Hastanenin kapısını kilitlediği de kamerada görünüyor. Ve sonra iğrençlikler başlıyor. Bu hikâyede yok yok.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Babalar Günü’nde şarkıcı Özgün ve down sendromlu oğlu Ediz... Oğlum sayesinden daha iyi bir insan oldum! 16 Haziran 2019 | 1.131 Okunma Profesörün tecavüzü (2) 14 Haziran 2019 | 2.158 Okunma Profesörün tecavüzü (1) 13 Haziran 2019 | 3.354 Okunma Hayat bir yol ise düz olmamalı... Engebeli olmalı ki zorluklardan bir şeyler öğrenebilelim 12 Haziran 2019 | 100 Okunma Sosyal medya kahramanı Aslı Kızmaz: Hamileyken Instagram’a bikinili fotoğrafımı koydum patladı! 11 Haziran 2019 | 521 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar