OlIvIero’ya âşık oldum!

Oliviero Toscani ‘Design Week’ için Türkiye’deydi. EFSANEVİ tasarımcı, iletişimci ve reklam fotoğrafçısı Oliviero Toscani, Ticaret Bakanlığı himayesinde Türkiye İhracatçılar...

Oliviero Toscani ‘Design Week’ için Türkiye’deydi.

EFSANEVİ tasarımcı, iletişimci ve reklam fotoğrafçısı Oliviero Toscani, Ticaret Bakanlığı himayesinde Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin düzenlediği ‘Design Week Turkey’ için Türkiye’ye geldi.

Ölmeden önce mutlaka tanışmak istediğim insanlardan biriydi.

Ben dünyanın en şanslı kadınıyım. Gazeteciliği bu yüzden seviyorum. Bana röportaj verdi. İstediğim her şeyi sordum. Ve iki saatlik röportaj sonunda ben, ona ve anlattıklarına âşık oldum!

Farklı bakış açısı, cesaret, orijinallik ve samimiyet kadar beni etkileyen hiçbir şey yok şu hayatta...

O kadar çok şey konuştuk ki önümüzdeki birkaç gün boyunca okuyacaksınız.

Yıllarca ırkçılık, AIDS, anoreksiya, mülteci sorunu, cinsiyet ayrımcılığı, savaş, yoksulluk, açlık gibi toplumsal sorunlara kışkırtıcı ve ters köşe mesajlar veren reklam kampanyalarına imza attı.

YAZININ DEVAMI
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut, ilginç bir sergiye imza attı: Parça 15 Şubat 2019 | 80 Okunma Şule Çet’in babası İsmail Çet, acısını anlatıyor: Evladı ölen her anne-baba onunla birlikte ölüyor 14 Şubat 2019 | 3.534 Okunma Hepimiz #ŞuleÇetİçinADALET istiyoruz 13 Şubat 2019 | 4.674 Okunma Tecavüz edip, boğup basbayağı çuval gibi atmışlar 12 Şubat 2019 | 82 Okunma Ortalıkta "Ben çok güzelim" falan diye dolaşmıyorum. Ahım şahım bir güzelliğim yok 10 Şubat 2019 | 98 Okunma
TÜM YAZILARI