Bir kadın mutluysa, evini hatta hayatına dokunduğu herkesi mutlu eder

Accouchée’nin (Akuşe) yaratıcısı Ilgın Özdemir Yazgan’a bravooo

İŞTE ben böyle kadınlara bayılıyorum! Ilgın Özdemir Yazgan gibi. Ankara Kolejli, ODTÜ’lü, Bilkentli. Zeki, iyi eğitimli ama aynı zamanda kendini güzel ve bakımlı hissetmeyi seven biri. Uzun süre kurumsal hayatta çalıştıktan sonra anne oluyor. Ve şunu fark ediyor: “Tamam, annelik dünyanın en müthiş şeyi ama biz bu çocuğu iki kişi yaptık, sosyal hayattan kopan sadece kadın oluyor!” Çünkü o bakımlı Ilgın, pijama benzeri salaş şeylerle gezmeye başlıyor.

İstatistiklere göre kadınların yüzde 43’ü doğum sonrası iş hayatına dönmüyor. Tabii ki pek çok farklı sebebi var ama emzirme dönemlerinde en büyük sıkıntılardan biri de kıyafet. İçinde kendinizi güzel hissedebileceğiniz kıyafetler bulmak zor. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Pucca: Saçma bir tweet’in cezası bu olmamalı 17 Temmuz 2019 | 26 Okunma CMAS Dünya Serbest Dalış rekortmeni Ufuk Koçak: Hayat, onu yaşamayı bilen cesur insanların 16 Temmuz 2019 | 92 Okunma 72 saat enkaz altında kaldı, bacakları kesilerek kurtarıldı... Şu anda dağcı ve şampiyon dalgıç 14 Temmuz 2019 | 1.843 Okunma Buralardan kaçıyorsun ama Allah’tan kaçamayacaksın! 12 Temmuz 2019 | 1.773 Okunma Kızlarımız için adalet istiyoruz 11 Temmuz 2019 | 149 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar