Tiran Namazgâh Camii ne olacak?

 Şuradan başlayalım: FETÖ tarafından yönetilen Arnavutluk İslam Birliği Başkanlık seçimleri, geçtiğimiz hafta sonu yapıldı. Daha doğrusu, Mart 2019’dan bu yana görevde bulunan...

 

Şuradan başlayalım: FETÖ tarafından yönetilen Arnavutluk İslam Birliği Başkanlık seçimleri, geçtiğimiz hafta sonu yapıldı. Daha doğrusu, Mart 2019’dan bu yana görevde bulunan FETÖ’cü Bujar Spahiu’nun yanı sıra, göstermelik birkaç aday ile seçim tiyatrosu oynandı. 

Bujar Spahiu, 5 yıllık daha, Pensilvanya’daki terörist başının kendisine çizdiği senaryo doğrultusunda hareket etmeye devam edecek.

Yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış. Böylece, yıllardır Türkiye’ye büyük vaatlerde bulunan, sirk cambazlarının maskesi bir kez daha düştü. 

Neticenin bu şekilde olacağı, başkanlık seçimine giden süreçte FETÖ’cülerin, kendilerinden (FETÖ militanı) olmayan kişileri tehdit ederken yaşanan büyük sessizlikten, hatta bu kişilerin adaylıklarını iptal ettirmek için evlerine polis gönderilmesine müsaade etmelerinden belliydi. 

Gaziantep yöresine ait bir atasözü: “Arkalı köpek, kurdu boğar.”

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kuzey Makedonya seçimleri... 15 Mayıs 2024 | 157 Okunma Nasılsın, iyi misin? 08 Mayıs 2024 | 84 Okunma Emeğe ve emekçiye hürmet 01 Mayıs 2024 | 45 Okunma Bu yazıda emek var! 24 Nisan 2024 | 120 Okunma Kosova’da kaç kişiyiz? 17 Nisan 2024 | 170 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar