Esnaf’ın mektubu

Bu köşenin, şahsıma verilmiş bir emanet olduğunu düşünüyorum. Kul hakkı yememeye, hakkı yenenleri savunmaya gayret ediyorum.Gazeteci değilim. Tarafsız hiç değilim. Mesuliyet duygum ve ahlakım, bunu yasaklar....

Bu köşenin, şahsıma verilmiş bir emanet olduğunu düşünüyorum. Kul hakkı yememeye, hakkı yenenleri savunmaya gayret ediyorum.

Gazeteci değilim. Tarafsız hiç değilim. Mesuliyet duygum ve ahlakım, bunu yasaklar. Hakk’tan tarafım, haklının yanındayım. Vatan siperindeyim.

Adil ve adaletli olmaya çabalıyorum. Rahmetli Aliya’nın söylediği gibi “Düşmanlarımıza gelince; onlara, adaletten başka borcumuz yok!”

Sözümüzü, duruşumuzu, şartlar ve menfaatler değil, ahlakımız belirler. Görüşlerimiz eleştirilebilir. Fakat kimseye, şahsiyetimizi eleştirme fırsatı vermedik, vermeyiz. Allah’a şükür.

Şuraya varmak istiyorum: “Kosovalı Türkleri Bölmeyin” başlıklı yazımızda, Kosova Büyükelçiliğimizin, bize göre, hatalarına işaret ettik. Büyükelçimizi eleştirdik. Bütün Türk toplumunun kucaklanmasını talep ettik.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tek çare: İslam Birliği… 25 Ocak 2023 | 96 Okunma Reçak’ta neler oldu? 18 Ocak 2023 | 76 Okunma Bosna’da ateşkes var, barış yok! 11 Ocak 2023 | 78 Okunma Kosova’da neler oluyor? 04 Ocak 2023 | 135 Okunma Türkiye’nin düşmanları… 28 Aralık 2022 | 121 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar